Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek el egy mai 30-as éveiben járó nőt?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy vagány, fiatalos... Lecsendesedett elegánsabb vonal.


Mit gondoltok milyen egy mai 30-as ideál?


2021. nov. 1. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rengeteg féle körből jövünk, nekem pl. nincs elvált barátnőm. Vagy férjnél vannak, vagy egyedülállóak.
2021. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Igen, elég sokan megjegyezték már, hogy 30 vagy, lassan babázni kellene?



Miért is? És ha soha nem is akarok gyereket? Nem azért, mert önző ember vagyok, egyszerűen magam sem értem már ezt a vilagot/ társadalmat. Mit kapna szegény gyerek 20 év múlva.


Szeretek kirándulni, tanulni, utazni. Nem szorulok senkire, saját magam megtefemtem rá a pénzt, nem értem miért sérti ez a körülöttem élők szemét?

2021. nov. 2. 11:14
 23/27 A kérdező kommentje:

Jah és hozzá kívánom fűzni, nincs párom. Ezt is gyakran megkapom.


Nem leszek azért egy kapcsolatban, hogy bárkinek megfeleljek.


Egy egyszerű, normális párra vágyom. Nem találtam még meg, miért rohanjak más karjaiba, ha nem az az ember, akit keresek?


Nem magasak az igényeim, félre ne értsétek.


Egy szolid, normális srácra vágyom, nem érdekelnek ezek a mai jaj de menő vagyok, mennyi pénzem van fiúcskák.

2021. nov. 2. 11:16
 24/27 anonim ***** válasza:
De ezeket ki mondja neked?
2021. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ezeket nagyon nagy részben az öregek mondják, akik még a szocializmusban nevelkedtek. Akkor kötelező volt követni a társadalmi sablont, akár boldog voltál, akár nem. Mostmeg nem jönnék rá, hogy az az idő elmúlt, el se tudják képzelni, hogy az élet lehet másmilyen is. Mint mikor az ipari csirkék nem értik, hogy hogy tud a másik szabadon is élni. 31f
2021. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Senki nem mondja neki, csak most valamin pattogni kell.
2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert én sem akarok gyereket, látványosan kerülöm őket, és egy árva lélek nem mondja, hogy szerezzek pasit, vagy szüljek gyereket.
2021. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!