Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek el egy mai 30-as éveiben járó nőt?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy vagány, fiatalos... Lecsendesedett elegánsabb vonal.


Mit gondoltok milyen egy mai 30-as ideál?


2021. nov. 1. 20:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell. Amugy miert varnam el toled ferfikent, hogy legyen gyereked? Az mas kerdes, hogy ha tolod a karriert es kesobb csaladot akarsz, de nem jon ossze akkor bizony szomoru leszel. Az epszilon sugaru kornyezetemben eleg sok 35 koruli no van, aki amugy sikereres a karrierjeben, de most nyig mert nem jon ossze a gyerek. Es akkor kezdodik a tortura: inszeminacio, lombik, vizsgalatok, stb, stb.
2021. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell. Én egyáltalán nem szeretnék gyereket, mégsem veri nekem senki a nyálát, hogy kellene. Aki igen, az általában Facebookra menekült a saját gyereke elől, szóval elég csak letiltani
2021. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkorra már nagyszájú és megkeseredett a legtöbbje, tele prekoncepciókkal a férfiakat illetően.


Kicsit fura, mikor randin ecsetelik, hogy tette tönkre őket az ex. Én meg 28-ig tanultam, diplomáztam, senkit nem vertem át és nem is akarok, csak normális nőt keresnék. Ilyen múltakon meg csak lesek. Nagyon nehéz olyan nőt találnom, aki illik hozzám. 31f

2021. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
35%
#13 Mondjuk 25 alatt keresgelj, akkor meg nem romlottak, igaz, hogy viszont cserebe az egzisztenciadra mennek ra.
2021. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
#14 az egisztencia 30 felettieknél is fontos.
2021. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

Igazából csak röhögni lehet ezeken a nyilvánvalóan rusnya, puhos, senkinek se kellő incel szerencsétleneken (mondjuk a kinézetükön kívül a korukra is kíváncsi lennék, hogy kik veteránozzák le a 25 feletti csajokat).

Ilyesminek képzelem el az összeset, mint a nemzethy lúzerünket:

[link]

2021. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

Na látjátok, hogy megbántottátok szegény 16-ost!

Biztos magára ismert, mert elég frusztráltnak tűnik!

2021. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

LOL

17 Véletlenül nem éppen a fajtád frusztrált, akinek senki se jut, ezért itt kell mocskolódnia hogy a 30 évesek már rondák, csórók, elvált anyák. Fájdalmas szembesülnötök azzal hogy rengeteg harmincas nő még csinos szingli csaj, aki rá se néz a nyomorultakra 🤡

2021. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18%

A 17-es vagyok!


A 2-es, és a 6-os választ írtam én! Melyiket tartod mocskolódásnak?

2021. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19 Drágaszág. Akkor miért vetted magadra amit írtam? 🤡🙈🙊
2021. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!