Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a barátnőd ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátnőd ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Konditerembe legginsben meg haspólóban járna. Vagy póló nélkül sportmelltartóban. [link]


Kifogásolnád?


2021. nov. 1. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mégis mi a baj? Ti strandra is rövidgatya pólóban jártok, vagy mi?
2021. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem így öltözködök a terembe, nekem más kényelmes, de pont ez lenne a lényeg, hogy mindenki abban sportoljon, ami neki kényelmes. Ha nekik az, akkor az. Csak az agyon kontrolláló bizonytalan, önértékelési problémákkal küzdő barmok gondolják, hogy oké, beleszólni a másik öltözködésébe. Nőként biztos szakítanék, ha a párom ilyennel jönne.
2021. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem is lennénk egy pár, ha melltartóban mennél bárhova is a barátnőmként...


Önmagát megoldó probléma ez.

2021. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha feleségem így nézne ki nem bánnám.

... Konditerembe jár.

2021. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én így szoktam edzeni miután leizzadok, nem magamutogatásból, szimplán melegem van és zavar, ha leizzadom a pólómat. Senki nem bámul meg érte, egy normális terembe tényleg edzenk járnak az emberek és nem nézelődni..
2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
A legkevesebé sem zavarna. Ezt a gazellatestet bűn lenne rejtegetni. 😁
2021. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

En is igy jarok, neha meg rovidnadragban is, es a baratom buszke ram, na ehhez mit szolsz?

30 vagyok, es mar nem sokaig lesz ilyen alakom, ugyhogy kihasznalom meg.

2021. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy azok a lányok járnak így a terembe akik élvezik ha kicsit megnézik őket. Nyilván én is így tennék ha jó testem lenne. Általában csak a jó testű lányokon látok sportmelltartót.

Ha a barátnőm jól nézne ki és így járna edzeni.. hát persze egy kicsit zavarna, de nem szólnék. Nyilván utcára is kiöltözik úgy, hogy megnézik. Azért se szólok, hanem örülök neki hogy ilyen jó csajom van. Ha meg akar csalni, nem azért fog mert kilátszik a köldöke..

2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Számomra semmi kifogásolható nincs ebben az öltözetben, ha ebben érzi magát jól az illető hölgy sportolás közben, akkor viseljen ilyet. Az inkább fontos számomra, hogy fordít időt mozgásra. :)
2021. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Én is kb így járok, így kényelmes, és nem igazán érdekel, ki néz meg, vagy ki nem. Nem azért járok oda hogy nézzenek, hanem hogy jól érezzem magam a bőrömben. Mellesleg meg nincs mit rejtegetnem, szerencsés vagyok, jól nézek ki.

Soha egy pasimat sem zavarta.

2021. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!