Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a barátnőd ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátnőd ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Konditerembe legginsben meg haspólóban járna. Vagy póló nélkül sportmelltartóban. [link]


Kifogásolnád?


2021. nov. 1. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Igen, engem zavarna, mert ennek az a célja, hogy mások megnézzék.

A provokáció zavaró. De minden bizonnyal rájönne, amikor egy sortban, meztelen felsőtesttel beállnék mellé és mosolyognék a lányokra.

2021. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem szólnék, mert nem birtoklod, nem a tulajdonod.

Ha nem flörtölget, akkor rendben van. Nyilván öltözhetne szolidabban is, de nyilván jólesik neki, ha megnézik, ami természetes.

2021. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezt sportmelltartonak hivjak.

No vagyok, ezert nem lesz relevans a válaszom, de a legtobb no igy jar edzeni, mert kenyelmes. Valoszinuleg lesznek ott nala csinosabb, profi testepitok is nagyobb fenekkel, legginsben, oket hamarabb megnezik. De azt vettem eszre, hogy ahova en jarok tenyleg mindenki edzeni jar, nem nezelodni.

2021. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3 Es nem sportmelltartot irtam?
2021. nov. 1. 14:32
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

"a legtobb no igy jar edzeni, mert kenyelmes"


Nem. Nem járunk így edzeni. Normális ruhában járunk, mert nem akarjuk mutogatni magunkat. Mondom ezt a nők normálisabb felének nevében.

2021. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
5-os,meg azok neveben, akik nem igazan engedhetnek meg maguknak, hogy ne legyenek normalisak, mert nagyon nem igy festenenek.
2021. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Meg akik nem vesznek 8-10 ezerért sportfelszerelést, szimplán csak sportolnak, abban, ami van, pólóban.
2021. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A terem egy szent hely, oda mindenki edzeni jár. Persze mindenki megnézi a másikat, de nem illik bámulni. Sok lány így jár le edzeni, jobb mintha laza ruhában itt ott kivillanna a cici :D
2021. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Szent hely? Ugyan, kérlek! :DDDDDDDDDDDD
2021. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
SShhhhh ne mond el mindenkinek! :DDD
2021. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!