Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen megsértődhetett vagy mi? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen megsértődhetett vagy mi? L

Figyelt kérdés

Egy idegen srac amikor meglatott regebben altalaban odajott hozzam beszelni par szot, nekem ugy tunt tetszem neki. Koszontunk is egymasnak meg ilyenek, de en kicsit zavarban voltam ha odajott, random temakat hozott fel, nem tudtam mit kene valaszolnom stb.

De utolso par alkalommal amikor "talalkoztunk" akkor elfoglaltabb voltam, es annyira kedvem sem volt senkivel beszelni. De ettol fuggetlenul nyilvan koszontem neki.

De mostanaban ha nem koszonok neki elore akkor nem is koszon nekem (pedig elvileg o a ferfi:D), meg mintha direkt kerulne is a szemkontaktust, akkor is ha mellettem van epp. Ez mi? 🤣


2021. nov. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha màr úgy is vagytok valahogy , ezt az egy mondatot nem tudod neki kimondani:


"Veled mi van , már le se b*szod az embert?"


😆😆

2021. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a rossz kedved miatt azt gondolta hogy ő nem érdekel téged.
2021. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Próbálkozott

Látta , hogy ez nem megy.

Feladta.

Történet vége.

2021. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!