Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Fontos! (Lányról van szó. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon-nagyon bejön nekem és tudom, hogy én is neki. Egy évvel idősebb nálam, de ez se részemről se részéről nem akadály. Nem merem megkérni, hogy járjunk... egyszerűen ha meglátom padlót fogok, leblokkolok, nem tudok mit csinálni... mit tegyek? segítsetek!
2010. szept. 3. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

vegyél erőt magadon! nehogy más megelőzzön.


elmondhatod azt is hogy ha meglátod leblokkolsz és mégse tudsz szólalni értelmesen...

én megtettem. bevált. sok sikert. legyél bátor.

2010. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha bevallod neki, hogy megkérdeznéd, hogy járnátok-e, de egyszerűen nem mered, mert leblokkolsz, stb.. azt tutira értékelni, ebben biztos vagyok! A lányok nagyon szeretik, ha a fiú bevallja, hogy ilyen nagy hatással vannak rájuk:) Nayon imponáló, hidd el, tapasztalatból mondom:)

17/L

2010. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
írj neki sms-t, vagy beszélj vele msnen... sokkal könnyebb úgy beszélni az érzéseidről mintha a szemébe kellene mondanod. lehet ő is épp rád vár. :)
2010. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
úgy érzem, le se sz.ar... :( párszor rámnéz, de rögtön elkapja a tekintetét és nem jön oda hozzám :S
2010. szept. 3. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
talán mert ő is fél, és nem mer kezdeményezni, vagy ugyanúgy fél, hogy beég előtted..kezdeményezz, biztos, hogy bejössz neki:)
2010. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanazvolt. tetszett egy srác, én is neki. ő sem mert odajönni én sem mertem. és nemlett belőle semmi. és késöbb derült ki, hogy bejöttünk a másniknak..

kérlek próbáldd meg! mert mostanra megbántam, hogy nem mondtam neki, hogy szeretem. te ne ess ebbe a hibába!


17L

2010. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!