Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Fontos! (Lányról van szó. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon-nagyon bejön nekem és tudom, hogy én is neki. Egy évvel idősebb nálam, de ez se részemről se részéről nem akadály. Nem merem megkérni, hogy járjunk... egyszerűen ha meglátom padlót fogok, leblokkolok, nem tudok mit csinálni... mit tegyek? segítsetek!
2010. szept. 3. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Igyál meg egy felest, dobj be egy tic-tac-ot és hajrá.
2010. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű... :)
2010. szept. 3. 16:28
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is innod kellene.
2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Olyan ez mint az ejtőernyős ugrás. Kikapcsolod az agyad és kilépsz a repülőből. Ha állandóan csak gondolkozol rajta, hogy mit kéne tenni, akkor nem fogsz lépni.
2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem megy élőben, akkor próbálgass meg msn-en utalgatni rá, mondd, hogy nagyon tetszik neked és nagyon boldog lennél, ha ő is hasonlóan érezne mint te, stb... aztán ha akkor nem utasít el, akkor élőben már könnyebben tudnál lépni..de szerintem nem is baj, ha nem kérdezed meg konkrétan, hogy járunk-e, hanem egy olyan pillanatban mondjuk megcsókolod és ha nem utasítja el akkor elválás után mondjuk sms-ben valahogy szépen rákérdeznél, hogy szerinte akkor most hogy álltok:)

remélem segíthettem:)

18/L

2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szegény srácXDXD most odamegy full részegen a csaj eléXD és ááá ez készXDXD
2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 shelli válasza:

Ja -ja a feles szerintem is jó ötlet! :)

Amúgy meg nem értem, mert ha mind a ketten tetszetek egymásnk.........

2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"1vodkátol erösvagy és bátor"
2010. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem akarok inni, és tudja hogy tetszik de egyszerűen nem bírok semmit se tenni amikor a közelemben van
2010. szept. 3. 16:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Oké, akkor tisztázd le magadban, hogy férfi vagy-e. Egy férfi nem futamodik meg, főleg nem egy nőtől. Viselkedj hát férfiként, lehet, hogy pont arra vár.
2010. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!