Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is zavar ha a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar ha a pasija direkt nem ír mikor szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés

Amikor úgy tesz mintha csak akkor értesült volna az üzenetről, amikor válaszol. Megjegyzem, órák múlva kiküldes után.


Az történt velem, hogy kisebb házi balesetet szenvedtem. Elküldtem a palimnak,befotózva a sérülést és látta rajtam a képen, hogy szarul vagyok. Hosszú órák múlva válaszolt, holott tudom, közben kellett a kezében lennie telónak, ezt tudom. Nagyon elszomorított.

Lehet az ilyen csak látszólag szeret? Mit gondoltok?


2021. okt. 31. 20:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Fodrásznál volt akkor épp, tudtam, hogy úgyse tudná felvenni, de az üzeneteit általában mindig nézi.

Barátaim aggódtak, rögtön írtak, ezért esett rosszul, hogy akinek elvileg a legfontosabb vagyok....

2021. nov. 1. 08:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Magyarul bibis lettél, és sajnáltad, amiért nem simizi meg a buksidat.


Felnőtt párkacsolatok téma, tehát, gondolom nem tini vagy már... bár a kérdésedből ítélve, bizony de.

2021. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fodrásznál volt akkor épp, tudtam, hogy úgyse tudná felvenni, de az üzeneteit általában mindig nézi. - és még passzív-agresszív is. Szerencsétlen párod.
2021. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!