Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is zavar ha a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar ha a pasija direkt nem ír mikor szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés

Amikor úgy tesz mintha csak akkor értesült volna az üzenetről, amikor válaszol. Megjegyzem, órák múlva kiküldes után.


Az történt velem, hogy kisebb házi balesetet szenvedtem. Elküldtem a palimnak,befotózva a sérülést és látta rajtam a képen, hogy szarul vagyok. Hosszú órák múlva válaszolt, holott tudom, közben kellett a kezében lennie telónak, ezt tudom. Nagyon elszomorított.

Lehet az ilyen csak látszólag szeret? Mit gondoltok?


2021. okt. 31. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha tényleg így van, akkor az ilyennek lapát.

De azért előtte győződj meg róla, hogy biztosan látta-e!

2021. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Én például amikor Raidben vagyok és hallom, hogy jön üzenetem, akkor egy pillanatra ránézek, aztán vissza a raidbe....


és ha a raid eltart 2 órát akkor el is felejtem, hogy kaptam üzenetet aztán csuka utána szarás közben nézem meg.

2021. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk szerintem az is egy kisebb fajta perverzió, hogy ilyenkor az ember képeket küldözget...
2021. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy vagyok vele, hogy ha valakinek igazán fontos valami az felhív.


Nem pedig üzenget, amit vagy meg sem hallok vagy ránézek de csak később olvasom el mert csak egy üzenet.

2021. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen, a retkes qrva anyját, hogy nem nézegeti 24 órán keresztül a telefonját! Minimum halállal kéne büntetni az ilyet!
2021. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "lefotózom a kisebb házi balesetet és a szomorú bociszemeimmel nézek" kissé figyelemqrvulásnak tűnik nekem, kérdező. Sőt, azt is sejtem, hogy rendszeres részedről a palidnak ez a fajta üzenetküldözgetés.


Persze, "nem így van" stb. :D

2021. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én sem ugranék húsos vagy krumplis kézzel vasárnap a telefon után, a kádból sem feltétlenül pattannék ki, meg sorolhatnám itt a földi dolgokat, amik kicsit fontosabbak a Messengernél. Szerintem ez full műbalhé. Nőj fel, Kérdező!...
2021. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy meg kell beszélni, ha kétségeid vannak. Másrészt, ha csak annyira "óriási" a probléma, hogy messengeren tudsz üzengetni, fotózni, ráadásul már el is vagy látva akkor talán nem halsz bele akkor sem, ha a dolga végeztével keres meg, nem hajít ki a kezéből mindent.

Egy valós problémánál telefonál az ember, de valójában a párod ott se tud mit kezdeni magával, vagy veled, hiszen, ha elég jól vagy, hogy telefonálgass, legfeljebb a kezed tudja fogni. Ami egy autóbaleset után kell is, alap, hogy ott a helye. Azért, mert megvágtad magad, vagy beütötted a fejed nem kell. Én eleve nem is várnám el, sőt kisebb balesetből eleve nem csinálok ügyet.

Ha neked ez gond, akkor meg kell beszélni, mert a párod könnyen lehet hasonló beállítottságú mint én, vagy az is lehet, hogy tényleg nem volt érkezése a messengert nyomni.

2021. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére soha nem tett ilyet a párom.Biztosan nagyon zavarna, ha így viselkedne.Szerintem ha ráér, akkor bármilyen kis csip-csup hülyeségre válaszolhatna.
2021. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kérdésből azt hittem olyan problémákról van szó hogy szomorú vagy meg hasonlók mert ott érthető lenne a problémád, de ha távol van tőled és valami pici baleset ér akkor mit kéne hogy tegyen? Volt időd képeket csinálni és elküldeni neki (és nem felhívni) szóval nem volt sűrgős

Ha sűrgős lenne felhívnád nem képeket csinálnál, ha pedig vészes lenne egyiket se tennéd meg... Emlékszem mikor betörtem a fejem az első gondolatom egy szelfi volt hogy elküldjem egy 🥺 emojival ugyanez volt az első gondolatom mikor leestem a lépcsőn kitört a lábam és nem tudtam felkelni

Persze nem mondom hogy én nem írnék vissza mert nekem a természetemben van hogy azonnal válaszolok és ha mondjuk kiment a lábad akkor ha hétvégén együtt lennénk mindent ágyba hoznék szóval nem vagyok nem együttérző vagy segítőkész, de mindenki máshogy kezeli ezeket ha nem tetszik neked ahogy a barátod csinálja beszélj vele erről

2021. nov. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!