Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját magamat szomorítom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lestat_626 kérdése:

Saját magamat szomorítom el ezzel?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy a barátom (nagyon friss kapcsolat) instagramon kb. csak "insta k*rvákat" követ, tudjátok azokat a csajokat, akik csak fehérneműs, csöcskidobós, pucsítós képeket tesznek fel lájkokért. Nemrég tűnt fel, hogy nagyrészt csak ilyen profilokat követ instagramon, ami eléggé zavar, főleg, hogy az összes csajnak baromi nagy melle van, nekem viszont nagyon pici, amit én szeretek, nincs vele bajom, csak felvetődött bennem a kérdés, hogy ha a barátomnak a nagymellű csajok jönnek be, miért van velem? Én 29, ő 26.
2021. okt. 31. 16:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%
5: hatalmas taps. Szívemből szóltál! Ha valaki szakma alapján így ítéli meg az embereket, marha intelligens egy lény lehet. Inkább szánalmas. 😅
2021. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!