Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy miutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy miutan latom az exem mindig bekattanok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon rossz kapcsolatom. A srac ahol tudott bantott, lelkileg, a kinezetembe előszeretettel kotott bele. Mikor szakitottam vele mar remegtem, hogy nem ezt nem birom tovább nem akarok vele talalkozni.


Mindig miutan latom, eleg ha csak a kocsijat latom elkezdek remegni, es nem tudom kontrollálni magam. Le kell allnom lenyugodni. Illetve ram jon a depresszió, es szorongok. Hogy nagyon csunya vagyok, soha nem leszek szep, lehet leszbikus vagyok stb. Igazabol mindent felborit, az identitasomtol elkezdve tenyleg mindent.

Ezt mi okozza, vagy mi lehet ra a magyarazat?



2021. okt. 31. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy be vagy kattanva. Nem múlt el nyomtalanul a volt kapcsolatod alatt kapott bántások nyoma. Szakember kérdező. Egyedül ez neked nem megy.
2021. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl lelkileg a dolgon, felzaklat. Nekem is volt hasonló. Pszichológus segít.
2021. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapból, hogy telik egy heted?


Van bármi ami lefoglal? Van bármire is felelősséged?

2021. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Lehet tényleg pszichologus lesz.


Normal esetben egy hetem altalaban nyugis. Munka, edzes, anime nezes, fozes, egy kis jatek, vagy epp vmi ujat tanulni neten, esetleg rajzolas.

Tehat eredendően teljesen átlagos.


Szerencsére nem sűrűn futok ossze vele, de ha mégis megtörténik mindig eleg durva allapotba kerulok, es egyszeruen nem tudom ezt kezelni, illetve nem tudom hova tenni.

2021. okt. 31. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Nálam úgy csapódik le, hogy azóta akár hányszor egy kedves szót, különösebb figyelmet kapok egy férfitől, egyből az jut eszembe, hogy csak nem lehetek annyira csúnya mint mondta, ha más férfi meg van aki kiemelkedő figyelmet fordít rám.

Tehát mindig azt figyelem, mindent ahhoz hasonlítok, mérek, amit ő mondott.

Mindig mindenről az jut eszembe, és keresem az igazát vagy nem igazát.

...egyszerűen nem tudok rajta túllépni. Itt van, bennragadt a tudatalattimba.

2021. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!