Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy ronda vagyok stb. Mások csak illedelemből mondják, hogy helyes vagyok, és a haverjaim szókimondóbbak? Vagy esetleg irigyek rám?

Figyelt kérdés

Haverjaim baxogatnak hogy orssz a hajam stb...


nővérem szerint tök jól nézekki, pasija szerint is, anyum, apum, nagymamám szerint is.


Akkor most milyen is vagyok?


2010. szept. 2. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát nem értem miért basztatnak a hajad végett..hát nincs is..inkább a szemüveggel kéne valamit kezdeni tesó:DDD

Tessék..ne fáradj a képed kirakásával..leszedtem egyet az f*szbukodról;)

[link]

2010. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
ez legalább cuki xD
2010. szept. 2. 21:04
 13/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj engem is szoktak baszogatni a haverjaim a hajam miatt, főleg mióta megnövesztettem. Az egyik állat képes volt benyögni mikor mentünk az utcán hogy itt megy 2 fiú meg egy rövid hajú lány :D A haverjaid csak hülyülnek, szerintem az még furcsábban jönne ki, ha naphosszat a külsődet dicsérnék.
2010. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet vagy videót én őszintén megmondom a véleményem. Természetesen kulturált formában.

Látatlanban nem tudom ki mond igazat, a haverjaid vagy a családod. Lehet, csak eltérő az ízlésük.

21/L.

2010. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Anyukád csak nem mondja, hogy ejj, de ronda fiam van.:)

Egyébként így nem lehet megmondani, hogy kinek van igaza.:)

2010. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
anyu, apu, nagyi véleménye nem számít. a nővéred és paisja inákbb
2010. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mi nem ismerjük a haverjaidat, hogy csak szivatásból mondják, vagy az igazat, de az előző oldalon válaszolóknak nem lehet meg a 8 általános sem, mert egy tanult ember nem úgy válaszol hogy g*ci... De a csajok nem szoktak néha utalni rá hogy jól nézel ki? De egy kép sokat segítene.
2010. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nemsok csajjal beszélek, de szoktak rá utalni. de csak kép alapján
2010. szept. 4. 09:50
 19/22 anonim ***** válasza:
ááá nyomorék vagy...Mutass egy képet vagy menj a p*csába.
2010. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy más megismerjen itt... mármint aki igazából is ismer. Nem akarok beégni.
2010. szept. 4. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!