Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy ronda vagyok stb. Mások csak illedelemből mondják, hogy helyes vagyok, és a haverjaim szókimondóbbak? Vagy esetleg irigyek rám?

Figyelt kérdés

Haverjaim baxogatnak hogy orssz a hajam stb...


nővérem szerint tök jól nézekki, pasija szerint is, anyum, apum, nagymamám szerint is.


Akkor most milyen is vagyok?


2010. szept. 2. 19:51
1 2 3
 1/22 Kamuuu ***** válasza:
Próbáld meg megvárni azt ha lesz barátod és tőled kérdezd meg 0%ba fog igazat mondani 100%ba illemből
2010. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Haverok lehet irigykednek, de lehet hogy kimondják az igazságot.Vagy szimplán szivatnak!

2. Általában rokonok nem mindig mondják meg.. :) Pl te se mondod anyukádnak hogy te milyen ronda vagy.. (még ha igaz lenne is)

3. mi ezt nem tudjuk eldönteni.. talán egy kép, vagy bármi?

kor?

2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ma valahogy van lelkem, nem akartam kimondani, de kedves társaim megtették. Esetleg linkelhetsz képet is, már pár perce úgysem nevettem.
2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
linkelj nekem privátba 1 képet majd én megmondom rendesen...
2010. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ehhez kéne egy kép. Máshogy nem megy. Egyébként mindenkinek más az ízlése. Lehet nem vagy egy szupermodell, de biztos valakinek így jössz be. A haverjaid nem a külsőd miatt szeretnek. Vagy mondjuk hülye a stílusod, és azt nem szeretik, am meg jól néznél ki, és erre próbálnak célozgatni. De lehet ronda vagy.
2010. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Látom a lámák elkerülhetetlenek. :D


Van nevem( vagy mi oO) lehetsz kb 12 éves... aztán itt nagy a szád, élőben hozzámszólni nem mernél :)


Fiú vagyok am.


Ja és képet a vilg legrondbb emberéből csinálok nektek akárkit egy képen... élőben attól lehet piszok ronda...

2010. szept. 2. 20:03
 7/22 anonim ***** válasza:

mutatnál képet?

ha igen köszi, ha nem nem!

egy csajsziiii

2010. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem te beleestél abba amibe én, hogy normális kérdésre normális választ vársz, de tudd hogy ezeknek a majmoknak akik itt zengenek 80%-a mind idióta :)
2010. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez hol normális kérdés te agyoniskolázott? Amig nemlátjuk a csávó pofáját addig nem fogunk rájönni, hogy télleg ronda-e.. Pláne arra nem, hogy miért mondják ezt rá... Te is g*ciokosvagy...
2010. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
küldessz képet???? lécccyyy:D (egy lány:D)majd én is meg modnodm ha küldesz h mit gondodlok:D
2010. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!