Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tekint magara olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tekint magara olyan sok fiatal lany hercegnokent, akit szorakoztatni kell?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsosorban az internetes tarskeresokre, ahol normalis onkep nelkul mindenki a nala 2 "ligaval" jobbat hajszolja es elvarjak, hogy az elso mondatoddal levedd oket a labukrol, akkor is ha semmit sem irnak magukrol, csak egy insta linket tesznek a profiljukra.


Nem panaszkodas akar ez lenni, csak ertetlenul allok ezelott a jelenseg elott. Valaki felvilagosithatna, hogy ilyenkor mi jatszodik le a masik fel agyaban.


2021. okt. 20. 21:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
6%
A hogy vagy meg a szia tróger? Ezek szerint az összes angol/amcsi, aki How do you do-val köszön, szintén tróger? :D
2021. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%

21

Felszínes, ócska. Ilyet az ember akkor csinál, ha találkozik a kõzértben egy távoli ismerőssel, de nem akar bunkó lenni. Nem pedig akkor, ha valakit meg akar ismerni. Benne van a nevében: small talk, csak arra szolgál, hogy legyen valami kínos csend helyett abban a kis időben, amíg összefutsz valakivel. Nem valodi beszélgetés, csak formalitás. Nincs funkciója az ismerkedésben, nem lehet rá mit írni sem igazán.


Ha teszem azt, mégis válaszol a másik, utána mi lesz?


-Szia, mizu/hogy vagy?

-Szia, jól vagyok köszönöm. :)


És innen hogyan tovább? Jön a többi szar, amire ugyanennyire mély beszélgetéssel lehet reagálni vagy mi?


Mert én voltam olyan szerencsétlen, hogy visszaírjak a sziára sziával, hátha a másik későbbre értelmesebb dolgokat tartogat és csak folytatódott a szar tovább:


-Micsi?

-Tinderezek és várom, hogy kihűljön a teám. :)

-Az jó


ÉS BASZDMEG NEM KÉRDEZI MÉG MEG AZT SEM, HOGY MILYEN TEÁT ISZOM VAGY HOGY JOBBAN SZERETEM-E, MINT A KÁVÉT VAGY HOGY LENNE-E KEDVEM VELE IS MEGINNI EGYET, NEM, MERT EGY HERÉTLEN DÖG

2021. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
58%
#22 Az a baj, hogy a valóságban baromira nem ezen múlik. Ha jól néz ki a srác, egy sziamizu-ra is visszaírtok. Ha nem, el sem olvassátok, amit ír.
2021. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
56%

Na, ez a különbség, hogy szerinted a szia mizu és társai hétköznapi beszélgetés. Holott tróger indítás, amiből látszik, hogy nem vesztek semmit, ha elhajtom."


Tudnék én olyanokat írni ami nem hétköznapi ,csak az attól még ha nem engem keres az illető bármi lehetne téma ..

2021. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

22

Tinderen mindenki jól néz ki, aki ír. A nők többsége nem darál minden csicskát jobbra, mint férfiak. Kiválogatják a nekik tetszőket, onnantól belsőre kell villantani.

2021. okt. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
23-ast akartam írni, bocs
2021. okt. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
#25 Mivel nekünk férfiaknak a belső fontosabb, külsőre nincsenek nagy elvárásaink. Nektek nőknek csak a külső számít. Még akiket jobbra húztok, azok között is vannak nagyon jóképűek és kicsit jóképűek, ezen múlik, hogy kinek írtok vissza.
2021. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%

27 nem, nektek is fontos a külső, csak ti jellemtelenek vagytok nagyrészt, mert lyuk lyuk, úgy gondoljátok, aztán mikor már vele vagytok, akkor kritizáljátok, megalázzátok, nem becsülitek, más nőket bámultok, hűtlenek vagytok.

A nők egy jelentős része pedig kivárja a megfelelőt, aki külsőre és belsőre is stimmel, és aztán ehhez tartja magát, nem hűtlenkedik.

2021. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
20%
#28 Ez nem a humor rovat :D De azért a minden férfi disznó mantrát nem lehetett kihagyni.
2021. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Megint csak nem megy az értő olvasás.

A “nagyrészt” és a “jelentős része” azt jelenti, hogy nem mindenki, csak sokan.

Szívesen.

2021. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!