Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért zavarja annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért zavarja annyira a nőket, ha látják a párkeresésben sikertelenek kétségbeesett segélykiáltásait?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 16:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Az is kimaradt hogy a ferfiak felso 10 szazaleka dugja a nok 100 szazalekat :D
2021. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem, hogy miért zavar minket ennyire. Ők csak gyámoltalan srácok, akiknek összetörte a szívüket a [náluk csilliárdszor jobban kinéző, fiatalabb és szociálisan is sokkal fejlettebb, az esetek többségében már eleve foglalt] életük szerelme [akihez 3 rendkívül kínos szót szóltak, a maradék időben otthon recskáztak rá], pedig ők csak meg akarták ismerni [véletlenül sem megd#gni és otthagyni] és elsétálni a naplementébe.

Ők csak kedves, érzékeny fiúk, akik szerelemre vágynak, persze, hogy nem gondolják komolyan, hogy az összes nőt szét kell osztani a férfiak között, mert különben tömeggyilkosság lesz meg incel forradalom. Meg persze azt, hogy a nők alsóbbrendűek és kuss a nevük és mindegyiket meg kell erőszakolni, azt is csak azért mondták, mert nagyon fáj a szívük, empátiával kell rájuk gondolni! Hát ti is szoktatok néha szomorúságotokban elhamarkodott kijelentéseket tenni nem??????

:)

2021. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavar, szerintem vicces, hogy egy csapat nőgyűlölő nem érti, hogy miért nem kell a nőknek.
2021. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Segélykiáltást az anyukád hallatott, amikor a szülész megmutatott neki.


De elemezzük tovább a valószínűleg rendkívül értelmes férfiakat rejtő kérdezőket:


"havi 500 nettó alatt felejtsem el a nőket?"

"a nők miért ilyen kegyetlenek?"

"melósként ne is próbálkozzak nőknél?"

"hazudjam azt a nőknek, hogy diplomám van?"

2021. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

Engem konkrétan abszolút nem zavar, boldog kapcsolatban élek, és bár nekem is megvannak a magam problémái az élet bizonyos területein időszakosan, de alapvetően kiegyensúlyozott, boldog életem van.

Ami miatt provokatívnak érzik sokan: szinte egyik kérdező sem nyitott a konstruktív javaslatokra. Hiába vannak segítő szándékkal rendeklekő kommentek, csak kifogás érkezik rájuk, sokszor már magában a kérdésben is benne vannak ezek az elrugaszkodott "okok", tele vannak általánosítással, frusztrációval, gyűlölettel a kérdezők. Azzal pedig, aki valójában nem akar változni, javítani magán, illetve a helyzetén, nem lehet mit kezdeni. Csodát senki sem képes tenni. Így az ilyen értelmetlen, és provokatív "kérdésekre" nyilván nem fog egy idő után valóban hasznos válasz érkezni, mert felesleges, és tele van velük a padlás.

2021. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert a legtöbb segélykiáltás a nőket teszi felelőssé. Ha valakit hibáztatni akarnak, hibáztassák a technológiai fejlődést, az a fő felelős azért a létező jelenségért, hogy a férfiak jelentős hányada elesik a párkapcsolat teremtésének lehetőségétől.
2021. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

"technológiai fejlődést, az a fő felelős azért a létező jelenségért, hogy a férfiak jelentős hányada elesik a párkapcsolat teremtésének lehetőségétől."


Ez érdekes gondolat, ki tudnád fejteni? :)

2021. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert bejelentkeznének az adott illetőnek.
2021. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
És az is kimaradt, hogy inkább leszbikusok leszünk, vagy 8. nője egy csed(??!!)-nek.
2021. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
#19 és kutyát is arra tartunk 🙈🙊
2021. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!