Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre velem is flörtöljön egy férfi?

Figyelt kérdés
Rám se néznek pedig sminkelek és nem is vagyok kövér
2021. okt. 16. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Kortól is függ, attól is, hogy milyen közegben mozogsz, mész-e társaságba, milyen a személyiséged?
2021. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tegyél le vmit az asztalra a maszkodon kivül. Van bármi? Sejtem a választ de azért megkérdezem.
2021. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adsz valami bátorító jelet, nem tudsz kihívóan pillogni, nem fognak túl sokan flörtölni veled. Azok a nőismerőseim, akikkel folyamatosan flortolnek a pasik,maguk generálják többnyire. Mélyen kivágott felső, de ez se feltétlen kell, elég, hogy állandóan azt nézik, melyik férfi bámulja meg őket. A sok bamba meg ezt kezdeményezésnek hiszi, pedig többnyire csak egotuning, hogy ő is megnézett, meg ő is, meg ő is ...Én életemben kétszer alkalmaztam ilyen női praktikákat tudatosan és akkora sikerem volt vele, hogy magam is meglepődtem. Az egyikkel feltűnően szemeztem és ràmosolyogtam, jött a karácsony, egy kis apróságot is kapott tőlem. Nem tudtam, hogy alakul egy kapcsolata épp. Egy alkalommal úgy megbámult ezek után, hogy a nője kidobta. Másoktól hallottam vissza. Nem szép dolog, de én rajta csak kísérleteztem, ki akartam próbálni, tudok-e hatni a férfiakra, mert nem sok visszajelzést kaptam, az a típus vagyok, aki szemlesütve közlekedik. Össze akartam jönni a sráccal, de csak azért, mert szerelmi banatom volt. Később még egyszer csináltam egy hasonló hülyeséget, ott nem szemeztem, csak írtam egy kétértelmű üzenetet egy pasinak, aki már egy éve flortolgetett. Pedig vele nem voltam kihívó, csak tetszettem neki. De ha nem írtam volna, szerintem sose jöttünk volna össze. Egy hét múlva már lefeküdtem vele. Nem szerettem őt se, csak felejteni akartam. Azóta nem flortolok senkivel, nem az én világom ez a pillogás.
2021. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Miért milyen vagy valójában?

Így nehéz bármit is írni!

2021. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!