Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
mit gondoltok ha sírni láttok egy fiút
2010. szept. 1. 01:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem!

de te az!

2010. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

héjj nem miattam sír : DD

én csak felraktam egy kérdést : D

1x sírtam részegen : DD ase tudtam hogy fiú voltam e vagy lány akkor : DDDDD sok volt az ital : DDDD

2010. szept. 1. 02:20
 13/17 anonim ***** válasza:
de mostmár tudod hogy a barikád melyik oldalán harcolsz?
2010. szept. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos, a volt barátom akkor sírt(elöszőr és utálja előttem),amikor elöszőr kimondta h. szeretlek, a másik akkor amikor azt hitte elveszíthet,mert a szüleinél laktunk,de összeveszett velünk az anyja és én elköltöztem.

Amúgy emberek vagyunk és vannak érzelmeink, szóval nem kell meglepődni ha sír egy fiú, csak bne legyen olyan mint egy lány,mert akkor ott már problémák vannak.

2010. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nyuxipok ***** válasza:
Azt gondolom,hogy:"Vegre egy normalis fiu/ferfi,aki ki tudja mutatni,hogy mit erez".Szerinte nem ciki/gaz/linkes ha egy fiu/ferfi sir.
2010. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nagyon sokan cikinek tartják.

Ugyanúgy ahogy mindenkinek, vannak érzelmei.. Persze, a legtöbb fiúnak nehezen törik el a mécses, de nem.. egyáltalán nem gáz.

Szerintem tök normális.

2010. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki! sőőőt. nekem 19 éves a barátom, egyáltalán nem az a kis visszahúzódó, mégis volt olyan h nagyon összevesztünk (én hisztiztem:S) és elkezdett könnyezni. aztán odamentem, és magához szorított, sztem h ne lássam a könnyeit. annyira édes volt:$ persze sírtam egy jót énis:D
2010. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!