Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két teljesen külön család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két teljesen külön család mégis hogy élhetne együtt?

Figyelt kérdés
Értem itt azt hogy teljesen más neveltetésben részesültünk én és a párom. Az ő családja összetartó, segítenek egymásnak, állandóan érdeklődnek én meg a teljes ellentéte, és néha nem értik meg hogy én nem tudok olyan lenni mint amilyenek őt. Én nem lettem arra nevelve, hogy segítsek másoknak, nálunk is mindenki egyedül csinált mindent, ezekről az érzelmes elköszönésekről nem is beszélve. Lehet, hogy a párom nem zavarja de a családja meg mégis ilyenre akar formálni. És ki is akadnak ha én nem úgy nézek rájuk 'ahogy kellene'..
ma 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mondd meg a párodnak, hogy állítsa le őket, vagy te magad. Ha megharagszanak az már nem a te bajod.
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak így elég érdekes mikor ott vagyunk a szüleinél hogy átnéznek rajtam meg szóba se állnak velem, és utána meg én érzem magam kellemetlenül hogy direkt máshova megyek csak ne legyek velük, akkor minek is mentem fel egyáltalán? a saját anyám is engem csesztet hogy miaz hogy kerülöm őket meg nekem kéne nyitnom.. mégis minek ha egy rendes visszaköszönést se kapok?
ma 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem. AKkor összetartó a család, vagy köszönni sem hajlandók a fiuk párjának?
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
összetartók egymással, de nekem már köszönni se szoktak, azóta hogy volt egy összeszólás nem is jöttem fel de most igen mert így legalább többet vagyok a párommal, ő ezt szerette volna, de csak az ignorálás megy
ma 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
halad a szombat este. Lesz itt hozzászólás dögivel
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!