Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 napot késett a menzeszem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napot késett a menzeszem és most meg olyan mintha megalvadna bennem és darabokban jönne ki. Szerintetek ez mitől lehet? Baj? Légyszi értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt szexuális kapcsolatod a menstruációd előtti 1-2 hétben? Különben a helyedben nagyon gyorsan elmennék egy nőgyógyászhoz!
2010. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt, egy hete. Nagy a baj?
2010. aug. 31. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nagy bajnak nem mondanám, de megeshet, hogy örömök vagy bánatok elé néztek. Nem tudom hány éves vagy. Mert utalhat arra is hogy kisbabád lesz és nem lökődött ki a petesejt. Hanem ugyebár megtermékenyült. Azért lehet a gyér vérzés. De ezt egy nőgyógyász jobban tudná. Keress fel egyet!
2010. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nekem nagyon nem hiányzik még gyerek, véfekeztünk, mindig nagyon óvatosak vagyunk,ebben a hónapban egyszer voltunk együtt, egy hete, késett egy kicsit ugyan, de végül megjött, szerintem a késés a stressztől volt,de ha védekeztünk akkor nem lehetek terhes. Vagy mégis? De akkor hogy? Nem értem! Ez lehetetlen!
2010. aug. 31. 10:21
 5/14 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász gondolatától is rettegek, kizárt hogy orvoshot menjek!
2010. aug. 31. 10:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor ez nem jöhet szóba. 16 évesen még tényleg kellemetlen lenne. Még a suli az első. Hát a nőgyógyászos hozzáállás nem jó! 16 éves vagy ha élsz nemi életet akkor már a méhnyakrák esélye is nagyobb ugyanúgy, mint a nemi betegségeké! Mindenképp el kell menned! Ezzel jársz a legjobban, nameg kérdezd meg anyukádat, mert ő biztos meg tud nyugtatni!
2010. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát anyukám nem tud semmit a nemi életemről, szóval inkább nem mondok neki erről semmit. Remélem nem lesz semmi gond!
2010. aug. 31. 10:28
 8/14 anonim ***** válasza:
nem lesz
2010. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért félsz anyukádnak elmondani? Különben most jutott eszembe, hogy testvéremet vittük kórházba vetéléssel és ott egy nőnek ugyanez volt a baja. Neki tenyérnyi darabkák jöttek ki és mentővel be kellett szállítani. Nem hiszem, hogy neked az lenne a bajod, mert ő már a változó korban volt, de gondolkozz el rajta.
2010. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ne ijeszgesd már szegény lányt!!
2010. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!