Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Darabokban a szívem! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darabokban a szívem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Itt bőgök mint vmi idióta,alig látom a billyentyűzetet...


Én rájöttem,h ő soha nem fog rám másként tekinteni,és neki csak arra vagyok jó. Szégyellem magam,amiért hagytam magam ennyire ugymond kihazsnálni. Megalázkodtam elötte. Ő soha nem igért semmit,én mégis túl sokat képzeltem ebbe az egész kapcsolatba. Azt hittem hami köztünk vanaz több mint szex,és ő is azt érzi amit én...


Nem bírom abba hagyni a sírást,nagyon rossz. Túl lehet ezt élni? MIkor lesz már jobb? Nagyon fáj!!


2010. aug. 19. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mért mi történt? ha gondolod írj privit
2010. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Reggelre elmúlik hidd el, addig is dobj be pár felest és irány az ágy:)
2010. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nemet és kort kérek..
2010. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

semmisem történt...

egyik pillanatban még ábrándoztam h milyen jó lenne ha hívna és találkoznánk,aztán hirtelen belém csapott a felismerés,h neki soha nem fogok kelleni :(

azóta csak sírok,és ha azokra az k eddig szépnek nevezett pillanatokra gondolatok gondolok, abba is látom a jelekt amiket nem vettem észre,h neki nem kellek,és csak szexet akar tőlem... biztos egy utolsó ribancnak gondol


nagyon fáj ez a felimserés,hiszen én szeretem őt

2010. aug. 19. 22:51
 5/22 vargaBvarga7 ***** válasza:
100%

Rossz lehet, hogy kihasználtak, minenesetre el fog tartani egy darabif a "fájdalom" (1-2 hét max)...

Lassacskán a fájdalom átalakul haraggá és akkor lesz könnyebb, ha tudsz olyan módszert amivel el tudod érni azt, hogy haragudj rá valamiért az segíthet...

ui.: nekem bejött...

2010. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

egy két hét?

jó pár hónap

2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok


bocsánat a helyesírási hibákért,alig látok vmit a bőgéstől

nagyon megviselt ez a felismerés,próbáltamaludni,de nem megy,csak sírok!

Mkor apadnak ki az ember könnyei? Nagyon rosszul érzem magam

2010. aug. 19. 22:57
 8/22 A kérdező kommentje:
én olyan hülye voltam,több mint egy évig,egy álomvilágba ringattam magam,nem akartam észrevenni h neki ez nem jelent semmit
2010. aug. 19. 23:00
 9/22 vargaBvarga7 ***** válasza:
100%
Jó pár hónap, az sok...Nem szabad rá gondolni, tereld el a gondolataidat, ismerkedj, bulizz vagy bármi csak ne rá gondolj...
2010. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 vargaBvarga7 ***** válasza:
100%

Elvileg 1-2 óra sírás után egy darabig "eláll".

Próbálj meg olyan dologra gondolni vagy olyan csinálni, ami nyugtat...

Jótanács: Hallgass zenét(lehetőleg vidámat ne siratósat, mert az utóbbi rosszabbra fordítja a helyzetet...)

Alkohol felé véletlenül se fordulj...Max ha esetleg ha van Magne B-6(az nyugtató hatású)

2010. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!