Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Darabokban a szívem! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darabokban a szívem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Itt bőgök mint vmi idióta,alig látom a billyentyűzetet...


Én rájöttem,h ő soha nem fog rám másként tekinteni,és neki csak arra vagyok jó. Szégyellem magam,amiért hagytam magam ennyire ugymond kihazsnálni. Megalázkodtam elötte. Ő soha nem igért semmit,én mégis túl sokat képzeltem ebbe az egész kapcsolatba. Azt hittem hami köztünk vanaz több mint szex,és ő is azt érzi amit én...


Nem bírom abba hagyni a sírást,nagyon rossz. Túl lehet ezt élni? MIkor lesz már jobb? Nagyon fáj!!


2010. aug. 19. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább egy normális fiú kell:)
2010. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy ilyen mindenkivel megtörténik. És tudok javasolni egy filmet, amit már többször láttam, életem legjobb filmje és mindig megnézem, ha rossz kedvem van, valahogy megtanít értékelni az életet (noha az elején uncsinak tűnhet).

Most, hogy olvasom amit ide írsz, tudom, hogy nagyon fáj ezaz egész mégis csak irigyelni tudlak, hiszen megtörtént mindez, volt egy kapcsolatod, ami komolynak mondható, és közben szereztél tapasztalatokat, a legközelebbi kapcsolatodnál ennyivel okosabb leszel. Ezzel szemben ittvagyok én akinek még egy komoly kapcsolata sem volt, és abszolút nem vagyok elégedett a külsömmel. Most nem sajnáltatni akarom magam, hanem csak azt szeretném, ha arra gondolnál, hogy senki sincs aki mindig mindennel elégedett. Mindig elő fog fordulni az emberrel, hogy téved, hogy maga alatt van, és sajnos tudni kell felejteni. Ilyen az élet. Mégjobban sajnos vannak emberek akiknek a miénknél roszabb sors jutott, és örülnünk kell, hogy legalább amink van az van.

Javaslom azt a filmet nézd meg, elgondolkodtató, és szerintem neked is nagyon tetszeni fog (Benjamin Button különös élete). Én is nagyon lelkiző vagyok, és sokszor ugy megyek el egy randira hogy annyi önbizalmam sincs mint sok idegroncsnak. De ha az ember megáll egy pillanatra, körülnéz, és rájön, hogy a világban vannak jó és rossz dolgok, az pedig hogy az életünk milyen attól függ mennyire vesszük észre a jót és mennyire tudjuk elfeledni a rosszat (hmm nem is rossz most találtam ki:D)

Ezt az idézetet az említett filmből hoztam:

"Lesznek nagyszerű és rossz pillanataid. Remélem, te tele leszel jóval. Remélem, látsz majd olyanokat, amin ledöbbensz. Remélem, érzel olyat, amit addig még sosem éreztél. Remélem, találkozol emberekkel, akik másként látják a világot. Remélem, olyan életed lesz, amire majd büszke lehetsz. De ha mégsem, remélem, lesz erőd, hogy újra elkezdd."

Ha érdekelne még: [link]

Majd írd meg hogy tetszett-e (ha megnézed:D)

Minden jót, és fel a fejjel:D

18/f

2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Láttam a filmet,és nekem is nagyon tetszett.

Még mindig nagyon vacakul érzem magam :S nem sokat aludtam,talán pár órát,állandóan felébredtem és sírógörcsök jöttek rám. Már bevettem pár szem nyugtatót,mert egyszerüen nem tudok megnyugodni,csak bőgök egyfolytában.

Úgy viselkedtem mint egy ribanc... szégyellem magam,és nagyon fáj h ennyire hülye voltam. Voltak jelek h neki csak arra vagyok jó,de nem törődtem velük,mert örültem annak a nyamvadt pár órának amit együtt töltöttünk. Azt hittem h neki is legalább annyit jelent mint nekem.

Neki még nem mondtam semmit h jött ez a felismerés. Ő is biztos csak egy lotyónak tart... Félek h ha keresni fog(mert elöbb utóbb biztos fog-ha majd hiánya lesz,és jobb nem lesz) mit fogok neki mondani. Csak simán nemet? Vagy az okot is megmondjam? Nem tudom...

2010. aug. 20. 13:18
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán nemet mondasz nem hiszem, hogy beletörődik. Akkor firtatni fogja az okát, követni fog, és zaklatni fogja az ismerőseid (legalábbis a leírtakból erre tudok gondolni). Az lenne a legjobb ha tisztességgel válnátok el. Egyik volt barátnőmbe nagyon tudtam értékelni, hogy leült velem megbeszélni amikor szakítottunk. Szoval hívd be, légy vele kedves (lássa, hogy mit veszített:P), kínáld meg kávéval, és próbáld leplezni a fájdalmad. Mond el neki részletesen miért lesz vége, és utánna hallgasd meg, hogy mit akar mondani. Arra viszont figyelj, hogy amit mondani akar ne befolyásoljon téged, egyik füleden be, a másikon ki. Amikor megbeszéltétek kérd meg, hogy többet ne keressen, és búcsúzzatok el. Ha könyörögne gondolj arra, hogy milyen szemét volt, és hogy 100 másik ilyen pasit kaphatsz!
2010. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Úgy viselkedtem mint egy ribanc... szégyellem magam,és nagyon fáj h ennyire hülye voltam. Voltak jelek h neki csak arra vagyok jó,de nem törődtem velük,mert örültem annak a nyamvadt pár órának amit együtt töltöttünk. Azt hittem h neki is legalább annyit jelent mint nekem."


Nem viselkedtél úgy, mint egy ribanc. Szeretted őt. Nem próbáltál meg beszélni az érzéseidről neki? Lehet, hogy még nincs veszve minden.

2010. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
én egyszer elmondtam neki h szerelmes vagyok belé... de elég bunkó volt,és kb 1-2 hónapig nemis keresett. Mikor meg újból jelentkezett azt hittem h ő is érez vmit,aztán kiderült számomra h jobb nem volt,én meg mint vmi idióta ugrottam....
2010. aug. 21. 10:14
 17/22 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetbe vagyok.

most a 3.hónapja..kezd valamennyivel jobb lenni..de néha tudnék sírni még :/

kitartás

2010. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon vacakul vagyok,nincs nap h ne jutna eszembe és akkor elkap a sírógörcs. Ez már soha nem lesz jobb? Ő még mindig nem keresett,és vhol örülök neki,de vhol nagyon bánt,mert kicsit még mindig reménykedem,pedig tudom h tök felesleges. Ugyanakkor szeretném jól képen törölni,és leordítania fejét,megmondani h mit gondolok róla
2010. szept. 4. 14:05
 19/22 emberke ***** válasza:
írj privit msn-eddel és beszélgethetünk valamiről ha gondolod tökmindegy hogy miről csak valamiről
2010. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mint ha magamat látnám nyár előtt, és én nem tudtam haragudni rá mert nem volt miért. Lehet hülyén hangzik de nekem a kutyám segített. Állandóan vele voltam mentünk ide oda, játszottunk, amikor itthon voltam meg rákattantam a neten egy sorozatra, letöltöttem és néztem mindig amikor épp nem kutyáztam, és ez a kettő dolog pont betelítette a nyaram, és sikerült elfelejteni, ma már nem fáj.:)
2010. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!