Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Darabokban a szívem! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darabokban a szívem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Itt bőgök mint vmi idióta,alig látom a billyentyűzetet...


Én rájöttem,h ő soha nem fog rám másként tekinteni,és neki csak arra vagyok jó. Szégyellem magam,amiért hagytam magam ennyire ugymond kihazsnálni. Megalázkodtam elötte. Ő soha nem igért semmit,én mégis túl sokat képzeltem ebbe az egész kapcsolatba. Azt hittem hami köztünk vanaz több mint szex,és ő is azt érzi amit én...


Nem bírom abba hagyni a sírást,nagyon rossz. Túl lehet ezt élni? MIkor lesz már jobb? Nagyon fáj!!


2010. aug. 19. 22:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, unalmas és monoton nyárnak hangzik, de ink legyen ez mint fájdalommal teli.
2010. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!Én is már voltam hasonló helyzetben. A pasinak csak arra kellettem, pedig én tiszta szívemből szerettem. Vele szeretkeztem először, és én kis naív azt hittem, h örökké velem lesz. Tudtam, h van barátnője, de hittem benne, h elhagyja miattam. Rosszul hittem. Első pár hónap(4-5) nagyon rossz volt, kerültem mindenkit, nem akartam senkivel sem beszélni. Utána jobb lett, újra találkoztam a barátaimmal, kezdtem visszazökkeni az életbe. Rájöttem, hogy milyen h.lye voltam, h ilyen alakért sírtam is valaha. Fel a fejjel, közhelynek hangzik, de tényleg igaz az a mondás, hogy az idő mindent megold. Én drukkolok neked, h minnél hamarabb el tud felejteni azt a szemétládát.

19/L

2010. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!