Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok megalázónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megalázónak tartjátok azt ha a pasitok a jelenlétetekben feltünően meg bámul idegen illetve ismerős nőket is?

Figyelt kérdés

Ha rá kérdeztek a pasitoknál, hogy miért teszi ezt,akkor az a válasz, hogy nézni csak lehet, attól még nem akarok tőle semmit csak nézem mert érdekel, de amúgy téged szeretlek.

Szerintetek ez nem megalázó nektek?

Valóban szeret az ilyen?

Tisztel egyáltalán mint nőt?

Vagy semmibe vesz ezzel?



2021. szept. 9. 17:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

8.Jócskán túl vagyunk már a nagykorúság határán.

Szerintem ez nem vagánykodás hanem tiszteletlenség.

2021. szept. 9. 19:20
 12/28 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk már a nagykórúság határán.

Szerintem ez nem vagányság hanem tiszteletlenség.

2021. szept. 9. 19:21
 13/28 A kérdező kommentje:
Nagykorúság
2021. szept. 9. 19:22
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki! Aztán kiderül, hogy mennyire szeret.
2021. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Igen, nagy tiszteletlenség. Korábban voltak hasonló kapcsolataim, az ilyen férfiak a kapcsolat többi területén is borzalmasak voltak. Ha valaki ennyire nem tisztel, az nem csak annyiban nyilvánul meg hogy előtted nőzik, ez csak a hab a tortán.


Azzal sem értek egyet hogy "ösztön" mert ez is csak egy ócska kifogás. Ha ennyire bámészkodni akar akkor legalább kifejlesztett volna rá valami civilizáltabb módot, mint ahogy az értelmesebb emberek.


Ha viszont tényleg ilyen irtó nehéz erőt vennie magán, akkor viszont az lenne a minimum, hogyha már észrevetted, és zavar, (és gondolom említetted is már neki), akkor abbahagyja.

Ha szóltál, tudja hogy neked fáj, és továbbra is csinálja, akkor pedig nincs miről beszélni, ennyit a szeretetről és tiszteletről.



Ma már nem jönnék össze ilyen bunkókkal, és egy egészséges kapcsolatban élek, szóval erre nincs gondom.

2021. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#15 sokat beszélgetteme erről férfiakkal. Értelmes, tamult férfiakkal.


Mindegyik azon a véleményen volt hogy ez tök automatikus.


Én is ezt látom, sőt nőként is azt veszem észre magamon, hogy a jó pasikat egyszerűen mindig eszreveszem, pedig nem keresem. De megis mindenhol megtalálom őket és tök automatikus hogy azt aki tetszik a mp törtrésze alatt le lehet csekkolni.

2021. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

15.Szóltam többször is szóvá tettem.

Nem változott semmi.

Azt mondja ö engem nem csal meg, nézni meg lehet.

Nézni lehet, de nem bámulni mint aki el van varázsolva.

2021. szept. 9. 22:06
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen akkor, amikor te nem vagy ott. Tanulatlan, unintelligens tuskó!
2021. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18.

Én is ezt mondtam neki akkor nézhet ha nem látom, de akkor amikor velem van akkor nagyon szarul esik.

2021. szept. 10. 08:34
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"sokan elutasították"


Magyarul azért van veled mert így van barátnője. Ami jobb mint a nincs barátnője élethelyzet.


Másképp mondva valószínűleg ha lenne olyan ami számára jobban tetszetős, gyorsabban lecserélne mint alkoholista az üres sörös üveget.


Az ilyet hagyd el. Az ilyenek idővel mindig k*rváznak vagy megcsalnak amint van rá lehetősége. Nem szeret csak mondja. Most komolyan, ha megkérdezed szerete téged?.....nyilván azt mondja igen. Nincs olyan pali aki erre rávágná "hogy nem, nem szeretlek".


Ha kicsit is szeretne nem csinálna ilyen bámulást. Hagyd el és keress olyan palit aki szeret. Mert ennek csak szex eszköz/dísz vagy és örül, hogy egy nő igent mondott. De nem annak, hogy te mondtál igent.


Ha szeret is, annyira szeret max, mint az ember aki mint aki egy Ferrari autót szeretne. De az ő szemében a saját kocsija csak egy használt suzuki. De mivel jobbra nem volt lehetősége, inkább azt megtartja, mert kocsi nélkül még is csak szarabb mint kocsival. De ha lenne lehetősége, rögtön eldobná ócskavasnak egy jobb kocsiért.


Keress olyat akinek te vagy a ferrári.

2021. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!