Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok megalázónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megalázónak tartjátok azt ha a pasitok a jelenlétetekben feltünően meg bámul idegen illetve ismerős nőket is?

Figyelt kérdés

Ha rá kérdeztek a pasitoknál, hogy miért teszi ezt,akkor az a válasz, hogy nézni csak lehet, attól még nem akarok tőle semmit csak nézem mert érdekel, de amúgy téged szeretlek.

Szerintetek ez nem megalázó nektek?

Valóban szeret az ilyen?

Tisztel egyáltalán mint nőt?

Vagy semmibe vesz ezzel?



2021. szept. 9. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen annak érezném. Soha még nem volt ekkora suttyó párom. Nézni nézhet, de a feltűnő bámulás, utána fordulás rohadt nagy red flag!
2021. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1.

Igazad van!

Rohadtul rosszul esik,nem tudom hogy lehet valaki ennyire érzéketlen.

Az mondja, hogy szeret?

Akkor miért aláz ezzel?

Nem értem.

2021. szept. 9. 17:31
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Semmi szeretet, szerelem és tisztelet nincs a pasidban. Egyébkor sem bamulom meg annyira egy nőt mint a te " párod". Adj több szeretetet és érzelmet magadból, többet szexben mint féltékenységet és nem lesz ilyen, ha mégis lesz ilyen akkor dobd.
2021. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

#2: "Akkor miért aláz ezzel?"


Mert elég hülye vagy ahhoz, hogy ezek után is simán vele maradj.

2021. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

3 Elég szeretetet érzelmet és szexet kap tőlem, de én azt érzem, hogy nem szeret eléggé, úgy érzem, hogy más nőket jobban bálványoz mint engem.

De más nők le se sz.ják.

Azt mondta, hogy sokan elutasították. Ennek ellenére engem aki szeretem nem tisztel, más nőket bámul. Igaz nem csal meg ezzel de akkor is sz.ul esik.

2021. szept. 9. 17:46
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

5-ös Kezdem azt hinni, hogy nem értesz minket, vagy őt, sőt magadat sem! Esetleg fél információt közölsz. Egy elutasított, nyilvánvalóan senkit nem érdeklő férfi, akkor ha megkapja a vágyott nőt, nem fog ilyesmit csinálni.

Miben nyilvánul meg a bámulása?

2021. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6.

Bámulja a neki tetsző nőket a jelenlétemben. Feltünően utánuk nézz.

2021. szept. 9. 18:32
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
7-es Van újabb megfejtésem. A nagykorúság határán vagytok, és ezzel akar vagánykodni, és ebben a korban is ultragáz, nemhogy később.
2021. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Szeretni ettől még szerethet. De szerintem ez tiszteletlenség.


Nő vagyok, szerintem nincs abba rossz ha egy ember (legyen az nő v férfi) megnézi a számára tetsző, szép ellenkező nemű (vagy akár ugye ugyanolyan nemű, kinek mi) egyéneket.

Hűséget fogad nem vakságot. Szerintem ez ösztönös is.


Férfiaknál pláne. Minden férfi, de legalábbis a 95% megnéz más nőket is. Szerintem ez egy ösztönös dolog es naivság lenne azt hinni hogy x parja nem csinálja.

DE!


Nem mindegy hogy hogyan.


Lehet ezt diszkréten és feltűnően is. Utóbbi szerintem tiszteletlenseg a párunkkal szemben. Vagy csak ennyire nem érzékeli magán. De azt lrhet kontrollálni hogy hátrafordulsz-e vagy sem.


Szóval a móddal van a baj.

2021. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9.Nagyon jól meg fogalmaztad a lényeget!

Köszönöm!

2021. szept. 9. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!