Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire igaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire igaz hogy "egyetemista" lány keres olyan korban érettebb férfit aki segít neki? Van itt ilyen vagy akinek az ismerős vagy barátnője ezt űzi?

Figyelt kérdés
Mióta van a vírus azóta sok vendéglátos még más hely ami bezárt sokan munkanélküliek lettek.

2021. máj. 24. 11:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Újabb indok a kurvulás növekedésére a vírus helyzet, mi? 😃 Van ám Tesco, Emszí Donalds és társai is.
2021. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem de azért ez valahogy most jobban előtérbe került
2021. máj. 24. 11:44
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Te a segítő férfi lennél, vagy az egyetemista lány?
2021. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Ő egy irigykedő férfi, aki hetente megkérdezi ezt.
2021. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem először.

És férfi vagyok

2021. máj. 24. 11:57
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
nyilván azért kérdezte a kérdező, mert van annyi pénze hogy eltudna tartani még egy nőt.. csak akkor csalódás lesz ha elérte a céljait és egy szép ifjú titánnal tervez majd tovább. A kérdésre válaszólva , van sok ilyen lány aki a céljaiért kihasználja az idősebb pénzesebb férfit.
2021. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ifjú titánnal tovább?
2021. máj. 24. 12:05
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Harmincas férfi vagyok, és van egy egyetemista lány, akinek rendszeresen szoktam segíteni.

Persze, nem olyan értelemben, ahogy te gondolod. Nem úgy "segítek", hogy adok neki némi alamizsnát, amiért cserébe jó megalázó módon megdugom. Hanem például úgy, hogy ha segítségre van szüksége a tanulásban, akkor segítek neki megérteni az anyagot. (Hasonló szakon végeztem én is.) Vagy ha olyan élethelyzetbe kerül, amiben bizonytalan, akkor segítek neki döntésre jutni. Én ezt gondolom segítségnek, nem azt, hogy megdugom, miközben semmi kedve hozzá.

2021. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek én is ilyen lányokat, minden egyetemen van egy pár, aki akár felvállalva, akár kicsit titkolózva ilyen kapcsolatban van.
2021. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8.. de szexuális téren nem vagytok együtt?


9... Hogy derül ez ki?

2021. máj. 24. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!