Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire igaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire igaz hogy "egyetemista" lány keres olyan korban érettebb férfit aki segít neki? Van itt ilyen vagy akinek az ismerős vagy barátnője ezt űzi?

Figyelt kérdés
Mióta van a vírus azóta sok vendéglátos még más hely ami bezárt sokan munkanélküliek lettek.

2021. máj. 24. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

A sugardaddy-sugarbaby kapcsolat lényege az lenne, hogy tehetős idősebb férfiak havi appanáust és néha drága ajándékokat (ékszer, pénz, stb.) adnak egy fiatalabb lánynak minőségi időért cserébe. Ez jelenthet randit, nyaralást, de a szex leggyakrabban része.

Itthon azért nem elterjedt mert nincs elég gazdag férfi aki ezt megengedhetné magának és igénye van rá illetve olyan lányból sincs elég aki tényleg egyetemista de meg lehet jelenni vele szofisztikáltabb körökben.

Abban a formában elterjedtebb, amit itt is említettek páran, de így meg egyik félnek sem éri meg igazán.

2021. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szerintem még amikor például tanulnia kell valakinek mert nem büfé szakra jár akkor igen jól tud jönni olyan segítség amiért nem kell több órát dolgozni. Vagy ha kell ez vagy az vagy csak segíteni bármiben akkor tud segíteni.
2021. máj. 24. 13:34
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Félreértitek a lényeget.

Az ilyen kapcsolat a luxusról szól, a minőségi időről, nem arról hogy azt feltézelezzük, hogy a lány tök csóró és elesett, emiatt kiszolgáltatja magát egy idősebb pasinak akit nagyjából el lehet viselni és az "segít neki".

2021. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csoporttársam, akinél esküdni mertünk volna, hogy ez a szituáció (nem is nagyon reklámozta, nem volt közös fotó a neten, semmi ilyesmi). Idősebb férfi, őszült (mondjuk kiderült, hogy "csak" 8 évvel idősebb nála), több évig együtt voltak. Aztán többször találkoztunk a férfival (a csajjal közös volt a baráti társaság) és az egyik boltban elkaptam a beszélgetésüket, hogy nem a legolcsóbb vizet vette le az ismerősöm a polcról, a pasi meg odamorogta, hogy "akkor te fizetsz", majd magának levett egy drága piát, mert úgyis a csaj fizet...

Innentől kezdve elkezdtem kételkedni benne, hogy tényleg "sugar daddy"-e a csávó. Nemsokára szakítottak is és kiderült, hogy pont ellenkezőleg, minden drága cuccot az ismerősömmel akart/ténylegesen fizetettet ki, mert neki céljai vannak az életben, amihez kell a pénz, ő nem költ sokat, ő lakást akar majd venni, spórol.

Más csoporttársaim esetén soha fel sem merült bennem, hogy ilyen kapcsolatban lennének, rajta kívül mindenkinek kb azonos korú párja volt mindig. Aki minden nyáron tengerparti/külföldi képeket tett fel, ott tudtuk, hogy a szülők nagyon tehetősek.

2021. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én szakomon van egy lány, aki konkrétan tényleg a legősibb hivatást űzi "mellékállásban", de talán nem ez az átlag.
2021. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25.. de rendesen fent van rosszlányok oldalon?

Vagy mi honnan derül ki?

2021. máj. 25. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!