Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden 14-15 évest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden 14-15 évest leszólni?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor olvasom itt hogy leszólják a 14-15 éveseket pl mert lefekszenek a barátjukkal vagy valami. Megértem persze hogy akin már egy fél város átment azt leszólják.. de aki életében először és szerelmes és azért teszi meg azt miért kell? Állandóan csak azt látom hogy általánosítanak. Szerintem a mai világban meglehet hogy egy 14-15 éves is tudhat annyit a szexről mint egy 18 éves. Főleg hogy a lányok már korábban érnek.. Meg amúgy is nem mindegy hogy mikor vesztik el? Mindenkinek szíve joga hogy mikor érzi magát felkészülve az elsőre.Persze lehet én beszélek hülyeséget, de én így gondolom. Várom a válaszokat, hogy ti mit gondoltok erről? :)
2010. aug. 30. 23:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 31. 00:41
 22/29 anonim ***** válasza:
Ne vigyorogj, komoly
2010. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
55%
Mert mondjuk egy 14-15 évesnek nem azon kellene angódni hogy vajon terhes-e? És mert nagyobbnál nagyobb hülyeségeket kérdeznek ...
2010. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%

hagyad már magadxDD..csak kerekes szék?:O..Nekem abból is az elektromos van,+ ilyen hang gépem,mert kimertem nyalni egy leányzót,csak megfertőzte a hangszállamat ezért nem tudok beszélni:(:DDDDDPacsi Nektek srcácok:D

Neked meg kérdező egy nagy puszi az arcodra:$:)

F/17

2010. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Highfive!
2010. aug. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát ez mindenkinek a saját ügye,de nekem pl 14évesen volt először barátom "komolyabban",vele majdnem egy évig voltam együtt. Aztán utánna volt még jópár barátom,de most vagyok 16 és a jelenlegi barátommal vesztettem el. Én nem bántam meg,de el se tudtam volna képzelni,hogy 14-15 évesen lefeküdjek valakivel. Bár ha jobban belegondolok,ismerek olyan 18 éves lányt,aki nincs tisztába a védekezéssel,szóval ez szerintem nem teljesen kortól függ,hanem inkább attól mennyire érett az ember.

Persze nem azt mondom,hogy már 13-14 évesen szexelni kell,mert nem. Csak azért jó ha tisztába van az illető egy-két dologgal :)

2010. aug. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hát informálódjon a védekezésről, és akkor nem kell aggódnia.. csak ugye a szülők (nagy többsége -sztem-) nem világosítja fel a kicsi lányát..

Pl. volt oszt.társam (általánosba) nem tudta mi az a csikló!!! Barátnőm osztályába ugyan ez... persze mind2 nagyban űzte már az ipart..

Viszont vannak, akik elég jól informáltak (még ha nem is tartanak előadást a szülők ezzel kapcsolatba)...

0:30-as voltam

2010. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán köszi a puszit :D


köszi a válaszokat :) írjatok még mit gondoltok :)

2010. aug. 31. 14:30
 29/29 anonim válasza:

Hjjaaj..


Nem veszitek észre, hogy fejlődik a világ?

Mindenki egyre magasabb, egyre hamarabb érnek az emberek, a jó táplálkozás miatt. (hülyén hangzik, de így van )

2010. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!