Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden 14-15 évest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden 14-15 évest leszólni?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor olvasom itt hogy leszólják a 14-15 éveseket pl mert lefekszenek a barátjukkal vagy valami. Megértem persze hogy akin már egy fél város átment azt leszólják.. de aki életében először és szerelmes és azért teszi meg azt miért kell? Állandóan csak azt látom hogy általánosítanak. Szerintem a mai világban meglehet hogy egy 14-15 éves is tudhat annyit a szexről mint egy 18 éves. Főleg hogy a lányok már korábban érnek.. Meg amúgy is nem mindegy hogy mikor vesztik el? Mindenkinek szíve joga hogy mikor érzi magát felkészülve az elsőre.Persze lehet én beszélek hülyeséget, de én így gondolom. Várom a válaszokat, hogy ti mit gondoltok erről? :)
2010. aug. 30. 23:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

tegnap 23:31:

Rengeteg kultúrában meg 14 évesen már férjhez mentek. Oszt? Senki ne áltassa abban a hitben magát, hogy a szex az egy olyan dolog, amihez fejben érettnek kell lenni. A legegyszerűbb emberek is képesek a szexre, sőt mi az hogy. Az olyan dolgok, mint a tartós párkapcsolat és a hűség viszont egyáltalán nem életkor függőek. Én 23 éves vagyok, és tizenéves koromban egyáltalán nem szexeltem, de én nem ítélem el azokat akik korán kezdik, főleg nem irigységből, ahogy egyesek teszik itt...


Amúgy meg arról sincsenek illúzióim, hogy 10-30-50-100 éve ne lett volna ugyanilyen, csak sokkal inkább suttyomban történtek a dolgok.

2010. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező látom nem értetted meg, teljesen mindegy hogy mennyit tud a sexről, attól még egy 14-15 évesen bármilyen érettnek is gondolod magad gyerek vagy, nem attól lesz valaki felnőtt hogy mennyit tud a szexről, néhány év múlva valószínűleg a te véleményed is megváltozik.


23:36 voltam.

2010. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

ma 00:04:

Mégis mivel kéne foglalkozni 14-15 évesen? Vagy pl. a természettudományos érdeklődés kizárja az ellenkező nem iránti érdeklődést? Vagy te a napi 3-4 óra tanulás híve vagy? Mert ha robotot akarsz a gyerekedből, akkor jó úton jársz!

2010. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Persze értem gyerek vagyok, ennyi... de szerintem arról senki nem tehet hogy kezd kamaszodni és egyre inkább érdeklődik a másik nem iránt..szerintem :)
2010. aug. 31. 00:25
 15/29 anonim ***** válasza:

ma 0:14:

már nem azért, de ez a "még gyerek" , ez hülyeség.

gyerek: [link]

kamasz: [link]

ergo a kamaszok már nem gyerekek.. (kivéve némeik gondolkodását)

szóval, nem ezzel kéne érvelni, h. mer gyerek.. nem gyerek, kamasz és abban egyet értek, h. nem ezzel kéne foglalkozniuk, de aki szerelemből teszi és megkérdez vmit , de olyat ami nem oltári nagy baromság...

(off: majd de. reagálok, ha jön válasz)

2010. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

..oltári nagy baromság, azt mér kell leoltani meg minden..

( a vége lemaradt.. már este van)

2010. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mert nem akarnak lefeküdni velem

21/F

2010. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
00:35, azt elfelejtetted hogy gerincvelőgyulladást kapsz
2010. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én is ez miatt vakultam meg gyerekkoromban.
2010. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én meg emiat vagyok tolószékes. Üdv a klubban.
2010. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!