Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden 14-15 évest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden 14-15 évest leszólni?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor olvasom itt hogy leszólják a 14-15 éveseket pl mert lefekszenek a barátjukkal vagy valami. Megértem persze hogy akin már egy fél város átment azt leszólják.. de aki életében először és szerelmes és azért teszi meg azt miért kell? Állandóan csak azt látom hogy általánosítanak. Szerintem a mai világban meglehet hogy egy 14-15 éves is tudhat annyit a szexről mint egy 18 éves. Főleg hogy a lányok már korábban érnek.. Meg amúgy is nem mindegy hogy mikor vesztik el? Mindenkinek szíve joga hogy mikor érzi magát felkészülve az elsőre.Persze lehet én beszélek hülyeséget, de én így gondolom. Várom a válaszokat, hogy ti mit gondoltok erről? :)
2010. aug. 30. 23:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Mert általában hülyeségeket kérdeznek a témával kapcsolatban.
2010. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Én is 14 évesen vesztettem el 11 hónapja együtt voltunk a barátommal elötte sokat beszéltünk a védekezésről pettingeltünk és 100%-ig megbíztam benne. Nem bántam meg soha és azóta is együttvagyunk.


15/L

2010. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Persze, legyen barátjuk, de én 14-15 évesen az akkori párom kezét fogdostam, hanem a farkát. És nem hiszem, hogy hirtelen olyan nagy evolúciós fejlődés történt egy generáció alatt, hogy a lányok már ennyivel korábban érnek. Az meg hogy érnek, a mai lányokra főleg csak testileg jellemző. Agyilag ugyanolyan szinten állnak, mint a velük egykorú fiúk, csak azért persze, mert 5-10 évvel idősebb fiúk keresik a társaságukat, már érettebbnek hiszik magukat. De persze, aki hülye haljon meg. Vagy jelen esetben legyen terhes, égjen ki, stb
2010. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Én meg sehogy. pedig 19 is elmúltam már a múlt héten.
2010. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
55%
az lehet h nemileg felkészültek de lelkileg nem+ ha sz@r neki h leszolják(tudja h lefogják) minek ir kort vagy tesz fel hülye kérdéseket..
2010. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyu én 1-2 napja osztottam ki egy 24 éves nőt,hogy általánosít azzal kapcsolatban,hogy csak olyan pasik léteznek akik elvárják egy nőtől h jól szo*jon meg jól öltözzön ők meg cserébe pénzt várnak és h ez reális..A kis csipkerózsika így gondolta.

Az a csaj annyira depressziós és lelkiszegény volt,hogy kb itt élte ki magát és ha nem volt 280-300 komment az ő kommentjeivel együtt,akkor egy se(1-2 óra alatt). Hogy miért?Azért,mert azzal oltott,hogy 16 éves vagyok éshogy én mit IQ betyárkodok. A 10 emberből 8 mellettem érvelt,mert tudták,hogy a válaszaimmal nem provokálni akarom az illetőt/kérdezőt,hanem rávezetni egy más rálátásra. De ez nem sikerült és mivel mással nem tudott oltani,csak a korommal(először 16,majd 14,12 végül már 10 éves voltam és még a barátnőmre is kicsinyítő jelzőt használt)tehát semmi értelmes érv,csak a kor ezen felül meg a mondatai alapján nekem bemutatkozott kb adott egy képet,hogy milyen is lehet ő és miért ez a rálátása,jött azzal,hogy neki ez meg az meghalt a saját szeme láttára és ezért nem tud tanulni,10 perccel később meg már az volt,hogy egyetemen hamarosan diplomázik.Nekem itt esett az le,hogy sokszor egy 16 éves is lehet legalább annyira rálátó és jól érvelő,mint egy 22-24 éves. Ennyit erről.És még elég röviden írtam le a történetet.

16/F

2010. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
Kérdező hányéves vagy? egyébként 100%-ig egyet értek veled:) ugyanis részben igaz ,hogy nagyonnagyon sok hülye kérdés van amiből meglehet állapitani h teljesen nem érettek a szexre,de vannak kivételek akik érettebben gondolkoznak és érettebbek is a szexre még is csak 14-15 évesek és szerelemből fekszenek le a barátjukkal/barátnőjükkel.szóval szerintem is nagy az általánositás...
2010. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem akarok kukacoskodni, de azért szólják le őket mert ők még !GYEREKEK!, gyakran látunk olyan kérdéseket a fórumon mint pl: ciki hogy még 14évesen szűz vagyok? , az ilyen kérdésektől szerintem bármelyik egészséges értékrend el rendelkező ember elgondolkodik hogy hová süllyedt a világ.
2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok csak.. (lelehet szólni h miért írok ki ilyet :))

persze nem azokra gondolok akik tök baromságokat kérdeznek.. én vhogy senkit nem ítélek el azért mert pl 14 évesen már nem szűz, vagy akár 20 évesen szűz :)

2010. aug. 30. 23:44
 10/29 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert 14-15 évesen mással kéne foglalkozni...

Kurvul a világ, meneküljön ki merre lát...

21F

2010. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!