Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha azt mondtam egy idősebb férfi kollégámnak, hogy ő olyan aranyos, meg kedves velem mindig?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik a pasas, de tudom, hogy van nője. De épp ugy hozta e helyzet, hogy ezt ki mondtam. Erre ő olyan furán reagált. Olyan hidegen hárított, hogy ő nem is. Ez most mi lehetett?
2021. szept. 3. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolja h többet akarsz tőle
2021. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak zavarba jött, sok férfi nehezen tud megbirkózni a kedves szavakkal.

Teljesen ártalmatlan dolgot mondtál neki, ha ebbe többet akar belelátni, az az ő baja. Nem szerelmet vallottál neki.

2021. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Férfinak nem mondunk olyat hogy aranyos meg kedves lol.


Ez olyan mintha neked azt mondanák, hogy baltával faragott állat vagy.

2021. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért? Ezt sose értettem.
2021. szept. 3. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Meglepte és nem flörtölős.


Nekem mondanád, este már egy ágyban lennénk:)

2021. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, akkor is ha van párod?
2021. szept. 3. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál nem párkapcsolati kérdés h kivel fekszik le
2021. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnám jól kezelni ha bókot kapok, jól esne és örülnék neki, de reflexből hárítanék. Ha már másodszor/harmadszorra kapok bókot akkor nem ér annyira váratlanul és jobban reagálnék, de egy bók szerintem mindenkinek jól esik, még ha máshogy is reagál rá :)

22F

2021. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi szinten flörtölök a kolléganőimmel. Az csak flört, nem kell egyből dugásra gondolni.......

Mindent lehet a helyén(és normálisan) kezelni. Az egy prűd phasz! Nem jobb mint az itt válaszoló beszariak...

2021. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!