Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cseszerintettél már úgy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseszerintettél már úgy el bimbózó kapcsolatot hogy tudtad azt sosem hozod helyre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mai napig nem tudom biztosan,hogy működött-e volna a kapcsolat. Kétszer is megtörtént,hogy több csodás randi után megjelent egyik esetben egy torzúlt arcú,másik esetben egy minimálisan szellemi fogyatékos pasi. Mind a két esetben (tudtommal) én voltam a befutó de a két pasit már régebbről ismerték a lányok szerintem a kedvességüket a pasik félre értették,mind a kettő lánynál azt nyilatkozták az úriemberek hogy kapcsolatban vannak a randipartnereimmel.

A hölgyek azt mondták,hogy a pasik csak szeretnék de mivel mind a pasik sok bántást kaptak az életben nem lehet nekik rögtön bejelenteni hogy a lányok velem vannak kapcsolatban. Én ezt nem tűrtem el-utólag bánom.

2021. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de direkt csináltam. Egyrészt mert túl jó pasinak tartottam és meg voltam róla győződve, hogy én csak szamár lennék a ló helyett.(Meg tudtam ítélni, mert évekig halálosan szerelmes volt egy csajba, aki dobta.) Másrészt azért, mert belerúgott a kutyájukba.
2021. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
#12 hát akkor azt jól tetted, hogy hagytad a fenébe, egyértelműen abnormális volt a csávó.
2021. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!