Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni mit akar valójában a lányomtól?

Figyelt kérdés

Nem tudom valóban szerelmes-e, vagy csak megjátsza magát.

Vannak teljesen erre utaló jelek.

Sokat van nálunk, van hogy egész nap itt eszik, napokig itt alszik. Ha elmennek valahova kivételesen mindig a lányomnak mondja hogy a mi kocsinkat vigyék. De igazán nem viszi a lányom sehova sem, ami leginkább az utóbbi pár hétben tűnt fel. Se mozi, se strand, se vacsi csak akkor ha mi is megyünk és fizetünk.

Ő elmegy a barátaival pecázni, sörözni, de a lányommal átlag itthon vannak.

Szimpatikus nekem, csak még a kapcsolatuk elején kaptunk egy ismerőstől erre utaló figyelmeztetést. Hogy ő nagyon lehúzós, meg a pénz fontos neki.

A lányom teljesen bele van esve ő abszolút nem lát tisztán. Az apjával mi látjuk ezt, de nem szólunk, nem a mi dolgunk. Csak arra gondoltam, hogy valahogy jó lenne ha kibújna a szög a zsákból. Esetleg hogyan tudnám ezt kideríteni?


2021. szept. 1. 00:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Fentebb írta valaki, külön lakva hamar rájönne a lányotok, mennyire hülyére van véve és ki van használva. Nyilván a srác nem is lenne hajlandó vállalni az együttélést.

Férjedet megértem, hogy kiakad azt látva, hogy a lányát hogy kihasználják.

Én ez esetben lehet,hogy a nálatok való hédert, autóhasználatot meg terülj-terüljt szüntetném be. A te konyhádban, a te hűtődből, a te lányod ne főzőcskézzen az ő kérésére. Náluk, most majd ő biztosítsa a lánynak amit eddig fordítva.

Fiatal kislány és beveszi ezt az értük gyűjt és majd ha... majd akkor elvisz... maszlagot. Szegényem... őszintén sajnálom.

Megoldható, hogy a lány járjon hozzájuk és ugyanezt ott csinálják a srác kontójára? Ne hagyjátok, hogy őt érzelmileg, titeket anyagilag így kihasználjon.

2021. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
sosem értettem, hogy egyes emberek milyen módon engedik meg maguknak a másokon való élősködést, pedig c. származású vagyok , ezért mondom mindig, amilyen a neveltetés olyan lesz a gyermek .
2021. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
A lányomnak azt mesélte hogy az apja alkoholista sehova se megy mert gáz, és ezért elköltözött a nagynénjéhez. És ez miatt az én lányomat nem is hívja. Csak abba a lakás vagy házba amit felújít de az még most készül. Oda is csak segíteni takarítani hívja. Így ha találkoznak mindig itt vannak.
2021. szept. 2. 09:42
 24/32 A kérdező kommentje:
Eleinte sajnáltam de mindezek után kezdem azt érezni, hogy ezekkel takarózik. A kocsi is rossz, de nem csináltatja meg a családja is zűrös így vele szembe mindenki legyen megértő.
2021. szept. 2. 09:45
 25/32 anonim ***** válasza:
Hú de nehéz ügy ez így... mégis valahogy nektek kell gátat szabjatok a nálatok heverésnek és falatozásnak - főleg autóhasználatnak - mert a lány nem fog. Főzhet meg segíthet meg mehet a srác házába takarítani, de akkor a srác hozzon legalább főznivalót vagy tankoljon az autóba. Minimum. Nem vagytok szeretetszolgálat. Ha ő akar főzni, főzzön rá. Az ő kontójára. Ettől függetlenül az, hogy nem viszi sehova a barátnőjét, még nyilván nem oldódik meg.
2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ezzel takarózik persze, hogy sajnáltatja magát. Se lakás nincs alkalmas, se autó, se program - bár ő azért a haveros programokat valahogy mégis megoldja. Barátnős programot nem tud megoldani.

Ha akarná, megoldaná a lakás-kérdést, megcsináltatná az autóját. A lányotokat nyilván a boldog közös jövővel ámítja, húzza az időt. Hogy neki most azért kell az ő fenekét nyalni, mert ő meg a közös jövőért, házért dolgozik... hagyjuk már. Ha a felesége lenne és közös ház... de így. Duma. Holnap simán tovább állhat és befészkeli magát egy másik lányos házhoz.

2021. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
ilyen család mellet nem csodálkozom, hogy nem ismer alap normákat a fiú .
2021. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27-es: nem csoda, viszont felnőtt ember, nem iskolás fiú és pontosan tudja, mit csinál. Ők viszont nem a családja, hogy etessék, lakassák, pátyolgassák.
2021. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hallomásból tudom hogy az előző barátnőjével együtt élt ott ugyanez ment hogy ki volt szolgálva, ott lakott evett teljesen. A lányommal meg közben összejöttek és azt a másik lányt mellette még tartotta, de mikor lebuktak akkor jött össze a lányommal, ezt egy pár hete tudjuk. Állítólag azért kereset mást, mert az a lány megcsalta őt
2021. szept. 2. 09:58
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

28. Hát nem ez így van.. kellene közös programot tervezni talán a családdal, hogy ott legyen a fiú is és talán ha a szülők barátkoznának vele és úgy beszélgetnének akkor egy kis idő után talán ellehet neki mondani a dolgokat pl autót ha elviszed akkor tankolsz bele, a lányommal tisztelettel bánj ne ugráltasd mindenért.

Mér ha nem szeretnétek a lányotokat megbántani. Viszont lehet leülnék és elmondanám a lányomnak ezeket hiába lenne sértődés a vége, meg kell tanulnia a világ sosem fogja kinyalni senki fenekét sem és olykor a szemünkbe fogják páran mondani ha nem tetszik nekik valami, és nem futhatunk el zokogva durcásan, mert a való életben nincs menekülés az igazság elől !

2021. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!