Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni mit akar valójában a lányomtól?

Figyelt kérdés

Nem tudom valóban szerelmes-e, vagy csak megjátsza magát.

Vannak teljesen erre utaló jelek.

Sokat van nálunk, van hogy egész nap itt eszik, napokig itt alszik. Ha elmennek valahova kivételesen mindig a lányomnak mondja hogy a mi kocsinkat vigyék. De igazán nem viszi a lányom sehova sem, ami leginkább az utóbbi pár hétben tűnt fel. Se mozi, se strand, se vacsi csak akkor ha mi is megyünk és fizetünk.

Ő elmegy a barátaival pecázni, sörözni, de a lányommal átlag itthon vannak.

Szimpatikus nekem, csak még a kapcsolatuk elején kaptunk egy ismerőstől erre utaló figyelmeztetést. Hogy ő nagyon lehúzós, meg a pénz fontos neki.

A lányom teljesen bele van esve ő abszolút nem lát tisztán. Az apjával mi látjuk ezt, de nem szólunk, nem a mi dolgunk. Csak arra gondoltam, hogy valahogy jó lenne ha kibújna a szög a zsákból. Esetleg hogyan tudnám ezt kideríteni?


2021. szept. 1. 00:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Sajnos ő nagyon szerelmes, nkei nincs sok barátja, nem volt eddig csak egy fiú az életében aki elküldte. Tapasztalat nuku. Így mi eddig ezért sem szóltunk. Az apja meg még jegyzi neki ha pl sokáig bent döglik hétvégén reggel és 9kor odaesnek az asztalhoz h na mi a kaja kb..

De nem akartuk összetörni a szívét. Tudom butaság mert később még rosszabb de ő neki nagyon nagy a szerelem, ha én most feketén fehéren megmondom simán ellenünk fordul.

A srác amúgy egy kis házat újítgat hogy majd egyszer oda költözik, de mint a csiga úgy csinálja..

Igazán engem az bánt, hogy a fiam picit neheztel ránk mert anno neki ehhez kepest vasszigor volt. Most meg a lányomnak kb mindent szabad. Meg kezdjük mi is látni hogy a srác a kötelező havi egyszer ha muszáj elviszi de ennyi. Kényelmesebb itthon meleg vacsi tv ami ingyen van. A kocsi kezdetektől fogva rossz, és nem csináltatja meg. Igazából az a baj, hogy ha meg tagadjuk a kocsit a lányunktól az részemről nem fair. De a srác vezeti is. Ami viszont már mindenkinek szemet szúr és szólni ezért már így fura lenne ha eddig engedve volt.

2021. szept. 1. 13:51
 12/32 A kérdező kommentje:
Egy olyan helyzetbe kellene hozni amikor muszáj szint vallani hogy milyen is, vagy megmutatni mit is akar valójában. Csak nem tudom mi lenne az
2021. szept. 1. 13:55
 13/32 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán leülni és elmondani a lánynak a meglátásaitokat, minden ellenségeskedés nélkül. Ok, hogy szerelmes, de ott vagytok ti, akik kívülállóként és jóval több tapasztalattal máshogy látjátok. Hogy ugye neked is rosszul esik, hogy havi egyszer mozdul ki veled...? Huszon-évesen nagyon gáz így élni, hogy szobacicának tartja, legalább ingyen is van és van kaja is.
2021. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
amiket le írtál alapból egy link ingyen élő férfi leírása.. Az ilyen pasik mindig extra puncsal ,jó pofival próbálják palástolni a szemétre való életvitelüket .
2021. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igazából van munkája meg maszekol de úgy hogy hívja a lányom hogy gyere segíts. Jóra való gyerek lehet, de nem szeretném ha így ebben a formában ő maradna. Mert ha mindig ilyen lesz a lányom összes pénzét ki fogja belőle csalni. Sajnos ő nagyon szeretne vele maradni
2021. szept. 1. 16:25
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem is kell arra kapacitálnod, hogy hagyja el, de azért a saját meglátásaitokat nyugodtan elmondhatod. Amit amúgy nyilván ő is tud, érez, csak nem akar tudomást venni róla, mert szerelmes.
2021. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
16%
na ha van pénze dolgozik akkor nincs baj .
2021. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17-es nem is azzal van a baj hogy nincs pénze, vagy hogy van. Azzal van a baj hogy kihasználja a lányom, meg azt hogy mi mindent megadunk neki, így neki is. Ismerem a lányom nagyon akaratos jellem, ha mondjuk neki akkor megsértődik és elmondja a srácnak. Aki persze előbb utóbb teletömi a fejét. Én ezt így látom. Jobb lenne ha saját maga látná be. A fiam is mondja neki burkoltan hogy túl sokat tesz meg érte, meg a férjem is. Hát nem tudom mi lenne a jó megoldás
2021. szept. 1. 19:16
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
el kell otthonról küldeni, majd ha összezárva él a sráccal akkor rá jön..
2021. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Mai eset. A lányom elment fodrászhoz, közölte vele hogy igazából nem tetszik neki a haja. A lányom meg kb könyörgve mondta neki hogy ugye nem szeretsz ki belőlem, mert hohx én nagyon szeretlek. A srác meg hogy jaj dehogyis is. Ki volt hangosítva így hallottam.

Mondta a lányomnak hogy süssön neki még főzzön. A kis butám meg holnap délután ezt csinálja.

Este beszéltem vele. Elmondtam amiket itt is írtam.

Válasz:Anya te ezt nem érted.neki most a házra kell spórolni most én teszem oda magam. Majd máskor el fog vinni. Meg hogy ez a mi közös célunk ezért nem haragszom rá.

Mondtam neki hogy de mikor fog, meg hogy most kellene ismerkedni vele erre nem válászolt és jegeltük a témát.

De a férjem kb kiakadt hogy ezen a dolgon hogy megint a lányunk főz, de én csillapítottam hogy majd én beszélek vele

De sajna a srác teljesen beetette. Szerintetek hagyjam hogy menjen így tovább? Sok választásunk nincs. Felnőtt.

Viszont az egyértelmű lett számomra, hogy a srác mit akar. Ha már egy fodrász után ennyire elbizonytalanítja a lányom. Nem egy modell, de nem is csúnya, átlagos kis molettebb lány. De szép. Viszont ma majdnem elpityeredett hogy ő tőle is csak negatív dologkat kap. Viszont annyira hatással van rá, hogy bármit is tesz nem akarja elhagyni. Plusz nem látja mennyire nem jó neki ez az egész.

2021. szept. 1. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!