Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni mit akar valójában a lányomtól?

Figyelt kérdés

Nem tudom valóban szerelmes-e, vagy csak megjátsza magát.

Vannak teljesen erre utaló jelek.

Sokat van nálunk, van hogy egész nap itt eszik, napokig itt alszik. Ha elmennek valahova kivételesen mindig a lányomnak mondja hogy a mi kocsinkat vigyék. De igazán nem viszi a lányom sehova sem, ami leginkább az utóbbi pár hétben tűnt fel. Se mozi, se strand, se vacsi csak akkor ha mi is megyünk és fizetünk.

Ő elmegy a barátaival pecázni, sörözni, de a lányommal átlag itthon vannak.

Szimpatikus nekem, csak még a kapcsolatuk elején kaptunk egy ismerőstől erre utaló figyelmeztetést. Hogy ő nagyon lehúzós, meg a pénz fontos neki.

A lányom teljesen bele van esve ő abszolút nem lát tisztán. Az apjával mi látjuk ezt, de nem szólunk, nem a mi dolgunk. Csak arra gondoltam, hogy valahogy jó lenne ha kibújna a szög a zsákból. Esetleg hogyan tudnám ezt kideríteni?


2021. szept. 1. 00:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Te sehogy, az idő dönti el! Szeretheti a lányod attól függetlenül, hogy lehúzós. Lehet, hogy nem lehúzós, csak nincs pénze, vagy igénye ilyen programokra. 2 fiatal saját jövedelem nélkül már az együtt töltött időnek is örül. Hány évesek?
2021. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Szexet tuti.
2021. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
1%

Ne parazd tul a dolgot, nem kell siettetni ezt. Orvendj hogy boldog a lanyod, az hogy hogyan rendezik a dolgaikat nem rad tartozik. Anyam nekem is tonkretette egyik kapcsolatom, azota elkoltoztem es minden kapcsolatot megszakitottam veluk, neha zokogva felhiv hogy sajnalja... Nem konnyu, nincs harag, se bosszu se semmi, csak ugy dontottem jobb lesz az eletem nelkule.


Ha nem ertesz velem egyet nyugodtan mard ki a csavot a lanyod mellol, aztan majd ha evekig nem beszel veled a lanyod es minden kapcsolatot megszakit veletek akkor hiaba kerded majd meg itt hogy hogyan tudod ujra felepiteni a kapcsolatot vele...


Persze ezek vegletek, nem biztos ez tortenik veled, de erre azert gondolj barmit is csinalsz

2021. szept. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is várd ki,hogy a lányod magától jöjjön rá!

Amit megtehetsz,hogy ne a ti kocsitokkal járkáljanak és nem hívnám oda se, ahol mi fizetünk.

Egyszerűen csak ne adj lehetőséget arra,hogy rajtatok élősködjön.

Fentebb írták ezt a nem rád tartozik dolgot.

Ezzel azért vitáznék.

A normális szülő nem akar a gyerekének rosszat.

Nem nézi végig szó nélkül ,hogy a vesztébe rohan,ha (a kora , esetleg tapasztalata miatt) kicsit előrébb lát,mint a gyereke.

Nem egyszerű ezt úgy tenni,hogy hasznos is legyen,de azért nem is lehetetlen küldetés.

2021. szept. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki a garázsba egy kick-box meccsre: ha győz, akkor tartsd meg.
2021. szept. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Szuleim fél évig be se engedték a srácokat csak a ház elott várhattak.

Aki fél év mulva ia megvolt annak mutatkoztak csak be.

2021. szept. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Először is hogy reagáljak.

24-25 évesek saját keresettel.

A lányom itthon él, mert neki így könnyebb, meg igazából minek menne el albérletbe. (előző barátja esetében soha nem volt ez a lehúzás dolog semmi)

Ez a srác előtte is már ugyanilyen volt sajnos mert évekig a volt barátnőjénél lakott nem fizetett.kicsit olyan mint ha jó dumával ráveszi arra a nőket, hogy jajj nekem milyen rossz és bele mennek mindenbe.

Nem akarom elmarni őket egymástól, mert kedves a srác vele még, de van hogy simán lekoptatja napokig, a lányomnal ez rossz. Utána jön két szép szó és minden el van felejtve. Ha kér tőle valamit a lányom azonnal ugrik, nagyon szerelmes.

Az a baj, hogy ő első perctől itt alszik eszik és a lányom révén csinálja ezt a lehúzást. Mert ezt hallottam magam is, hogy- jajj rossz a kocsim.-

Erre a lányom - jajj semmi gond mehetünk anyuékéval. - Ez megy fél éve... Van több kocsinak is, nem gond, de mára azért ezeket mi is látjuk, csak szegény lányom nem.

A múltkor meghívtuk őket vacsorázni, 2 napig le se szarta a lányom utána, pedig pont 20-a volt. Majd mikor a lányom szóvá tette jött este egy pár órára, gondolom "jóvá tette egy kis szexxel" és lelépett.

Igazából azt akarom kideríteni egy-egy szituációból h mik a szándékai.

Nem szólok a lányomnak, nem is tiltom őket el egymástól felnőttek. Csak az az érzésem, hogy a lányomnak később ebből rossz lesz.

2021. szept. 1. 07:32
 8/32 A kérdező kommentje:

Van egy fiam is. Na ott mi is sajnos ehhez képest nagyon szigorú szabályokat állítottuk fle, és ők elfogadják anno ezt. Azóta házasok és boldogan élnek. De pl a menyem sose volt lehuzos, semmiben.

Amúgy átlagos a viszonyunk, de a különbséget már mi is látjuk.

2021. szept. 1. 07:36
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is ilyen szulokre vagytam! Ezt szivbol irom!

En pl. nem adnam az automat es nem fizetnek neki SEMMIT! Van sajat keresete. Ugy kedvesen ra is kerdeznek, hogy mi baja van az autojanak, ajanlok egy jo mestert! A lanyod elobb utobb ra fog jonni, hogy milyen ember az ilyen. Annyit tehetsz, hogy nem engeded, hogy a ferjeddel titeket is lehuzzon. Burkoltan elinteznem en ezt az eloskodot!


Akik pedig fentebb azt irtak, hogy semmi koze a szulonek ehhez: nagyon is van!

1) A lany meg otthon lakik.

2) Egy normalis szulo sem nezne jo szemmel, ahogy egy parazita kihasznalja a lanyat!

2021. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék a 9-eshez, szintén gratulálok a hozzáállásotokhoz!


Nekem nem fest túl jól ez a srác meg a kapcsolatuk... felnőtt, önálló keresettel és baráti programokkal, de a lányotokat sehova nem viszi. Ha mégis, akkor a ti autótokkal vagy általatok fizetett programokra. Ne már... nekem is úgy tűnik, nálatok ingyen héderel, ha a lány felszólal, akkor beugrik egy kis szexre és megy tovább.


A lányoddal amúgy beszéltél már arról, hogy ti kívülről hogy látjátok ezt a kapcsolatot, hogy mit gondol, érez ezzel kapcsolatban? Mert gyanítom ő sem elégedett és boldog, csak igyekszik elnyomni magában, mert szereti.


Amúgy ne ajánlgassa a családi autót. Nem vihetik el többet. Akkor vajon mi lesz?

2021. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!