Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kapcsolatot tartasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kapcsolatot tartasz régi, érett kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 17:07
A kérdező szavazást indított:
1 év
2 év
3 év
4 év
5 év
6 év
7 év
8 év
9 év
10 és 10+ év
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8-10 év és felette.
2021. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Voltál ma már kakilni? 😾
2021. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem érdekel, mi mennyi ideje tart. Unalmasak ezek az évtizedes szobatársként egymás mellett rohadós meg szerető segítségével egymást megtűrős szánalomszigetek. És a saját kapcsolatomban sem vagyok semmivel elnézőbb csak azért, mert sok ideje tart. Úgy kivágnám a párom azért, amiért egy 3 hónapos kapcsolatban (így 5 év elteltével is), mint a huzat. Meg ez a "dehát egy x meg y éves kapcsolatban ez belefér" duma is a halálom. Nem nézek fel senkire a kora miatt és nem tartok semmit nagyobb tiszteletben csak azért, mert több ideje tart.


Az igaz, hogy ami hosszabb távon is jó marad, az már valami, de azért tenni is kell. Azért, hogy együtt maradjatok, semmit sem kell tenni. Elég két lusta, gyáva ember hozzá

2021. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A számok önmagukban semmit sem jelentenek.


Kedves ismerősömékről mindenki úgy gondolja, hogy tökéletes pár szép család, tökély feleség jó férj, boldogok...


20 éve együtt vannak a nőnek már 5 szeretője volt, 6x majdnem elváltak csak a gyerekek miatt maradtak együtt mindig...


csak néhány ember van aki valójában ismeri a pároknak az életét a valódi oldalát, az a nap mint nap látott mosolygós egymás kezét fogó párocska az utcán nem garancia semmire. mint ahogy a közösségi oldalak sem.

2021. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
4. Hát nem tudom. Számomra nyilvánvaló, hogy az együtt töltött idő mellett a kapcsolat minősége is számít, valószínű sokan vannak vele így, én pl ezért nem tettem hozzá a válaszomban, hogy 8-10 év kapcsolat szerintem már régebbinek számít. Az nekem valahogy természetes, hogy ez minőségi kapcsolatot is takar, nem csak mennyiségit. 1. voltam.
2021. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


a legtöbb ember számára az nyilvánvaló ha 8-10 vagy több éve együtt vannak akkor az egy minőségi kapcsolat.


Mert nincs miért kételkedniük. Senkinek nincs amiért kételkedhetne.


Mennyiség - minőség nem mindig arányos.


Na mindegy, vannak akiknek a számok a fontosak.


Van egy másik helyzet ahol szintén nem minden a szám....nem biztos, hogy egy 40 éves érettebb , életrevalóbb tapasztaltabb mint egy 30 éves.

2021. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Kortól is függ sztem. Tiniknél 3-4 év már sztem korukhoz képest bőven az. Felnőttkét meg olyan 7-8 év minimum.
2021. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!