Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartja a kapcsolatot egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartja a kapcsolatot egyik régi exével, üzengetnek egymásnak, rejtegeti. Vélemények?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapja vagyunk együtt és láttam többször hogy üzenetet kapott egy lánytól,mindig gyorsan megnyitja majd olvasás nélkül bezárja az ablakot,és gy pillanatra de látom hogy az előző üzenetek mindig ki vannak törölve. Rákérdeztem ki ez,és mondta hogy az egyik régi exe de nincs semmi csak beszélhetnek. Amikor rákérdeztem azt mondta nem rejtegeti,de ennek ellenére ugyanúgy csinál,gyorsan megnyitja az üzenetet majd kilép...Furcsának találom nagyon,de ugyanakkor érzem hogy teljesen odáig van értem,a tenyerém hordoz,nem akarom elrontani az állandó bizonytalansággal,gyanúsítgatással.De ez nagyon nem tetszik,én sem beszélek napi szinten az exeimmel,sőt egyáltalán nem.Mit kéne tennem?Volt már veletek hasonló?

2017. jan. 25. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ezt nem a tini párkapcsolatok témába akartad írni?
2017. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?Nem tinik vagyunk,ezért nem.
2017. jan. 25. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Régen rossz, ha rejtegeti és titkolózik, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem csak barátok.


Nekem is van olyan régi exem, akivel a kapcsolat nem működött, de a barátság igen. Soha nem rejtegetem az üzeneteit, nem törlöm ki, és természetesen idővel a párom is megismerte, sőt össze is haverkodtak. Nem is szoktunk csak kettesben találkozni, általában négyesben megyünk, ahová ő is hozza az ő barátnőjét, akit mi is kedvelünk. Szóval valahogy így néz ki, ha exeddel barátok maradtok, és tartjátok a kapcsolatot.


Akivel a kapcsolatot titokban tartod, nem tudhatja a párod, miről beszéltek, és letagadod, hogy lenne köztetek bármi is, az nem barát, hanem szerető.

2017. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

"Furcsának találom nagyon,de ugyanakkor érzem hogy teljesen odáig van értem,a tenyerém hordoz,"


Akkor meg minek problémázol tök felesleges dolgokon?


Nekem is van olyan exem, akivel tartom a kapcsolatot, mert emberileg nagyon jól kijövünk, és mivel valaha jártunk, ezért bizonyos szempontokból olyan közeli kapcsolat tudott kialakulni, ami szimpla barátok között nem lehetne lehetséges - pl. ha olyan belsőséges problèmáink vannak, amit barátokkal nem akarnák / tudnának megosztani, azt a másikkal minden további nélkül meg lehet beszélni.


És én sem szoktam a párom orrára kötni ezt, mert csak fölösleges félreértésekhez meg feszültséghez vezetne.

2017. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Régi exxel beszélni semmit se jelent véleményem szerint. Van akiknek megy érzelem nélkül, csak mintha barátok lennének. A titkolózás, törlés ciki..

Arról bizonyosodj meg, hogy tényleg törli-e, és azért nyitja-csukja-e, mert titkolózni akar. Mert én pl csinálok olyat emberrel, hogy nyitom-csukom, mert utálom ha világít, de csak később írok vissza mert akkor lesz kedvem :D

2017. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha titkolja meg törli az rég rossz, pláne két hónap után. A kapcsolat eleje nagyon szép szokott lenni, de ez elrontja az egészet szerintem, mert már most a veszekedés van. Én a helyedben leülnék vele, beszélnék az exéről, hogy miért beszélnek, meg miről, és hogy mégis minek titkolja. Ha ebből szeretnél egy normális kapcsolatot, akkor még az elején tisztázzátok, hogy ne legyen olyan dolog amit titkolnotok kell egymás elől.
2017. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!