Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, tieteket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, tieteket zavar ha egy csaj vékony, de megis van tokaja? Ismerkedesben befolyasolhat?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert edzek es nem vagyok duci megis tokám van.
2021. aug. 29. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eddig mindenképpen a “hibátlant” kerestem de most úgy vagyok vele hogy a tökéletes is megfelel...😁 viccet félretéve nem, nem zavaró, ugyanúgy lehetnek szép szemeid, cuki mosolyod, akármilyen olyan tulajdonságod amiért odalennénk mi férfiak... ne agyalj ezen ennyit, volt olyan barátnőm aki pl nagyon szeplős volt és nem olyan volt a bőre mint egy huszonévesnek és nagyon szerettem... ezek külsőségek csak

29 F

2021. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!