Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel az egésszel valamire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel az egésszel valamire célozni vagy utalni akar?

Figyelt kérdés
3x randiztunk már, mindig ki jött hozam, és a hozzám közeli cuki a vitt el mindig sehova máshova utána setalgattunk a környéken. Tegnap este szoba hozta, hogy nem rejteget vagy nem azért nem visz el normális helyre mert nem mer fel vállalni (nekem ez furcsa volt, így hirtelen a semmibol be nyogi) mert ő csak velem akar lenni. A másik, hogy ki tettem egy nyár eleji képet amit a régi telefonban találtam, hú mondom nem is olyan rosz, na most az egyszer ki teszek én is egyet mert nem szoktam amúgy. Ez mi ez a kép, ez milyen kép? Hitelen azt se tudtam mire veljem. Utána közli ő onvdelembol és kedvességbol tűrt fel több dolgot mert nincs képe. Ez is furcsa volt nekem, mert nem hiszem, hogy nincs neki. Annyira sikerült ez a 3 nap alatt ősze zavarni a mint meg soha senkinek. És még annyi, hogy nem lakunk olyan messze egymástól de ő holnap déltől dolgozik estig és nem tudja még, hogy a héten hogy fogunk találkozni. Fektessük meg bele időt, hátha változik kicsit, vagy csak szórakozik velem és több no is lehet még? N30
2021. aug. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ennek fuss neki mégegyszer!
2021. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen se helyesen írni, sem értelmesen fogalmazni nem tudsz ;) Nagy teljesítmény
2021. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%
Ne haragudj, kb. háromszor olvastam végig, de még most sem értem.
2021. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsika de a tablet nem magyar és nagyok sok szót át ír. Nem futok neki még egyszer ezért
2021. aug. 22. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezesetben a válasz: blablablablablablablablablablablabla.
2021. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Valamit biztos akar. De a megadott szövegből ez megfejthetetlen. Inkább kérdezd meg őt, többre mész vele.
2021. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!