Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak srácok, ha van időtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak srácok, ha van időtök, megválaszoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az iránt érdeklődnék, hogy Nektek férfiaknak mennyire vonzó az ha egy nő mindig kedves, aranyos és mosolygós. Dob ez valamit a szimpátián vagy oly mindegy? A ridegség is épp úgy vonzó, ha jó nő?



2021. aug. 19. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: Ez mindig sokat ér. Én sokszor reggelente a boltba is az eladólány mosolyáért mentem, nem is a reggelimért :) Feldobta a napom, annyira kedves, aranyos lány volt. És nem csak a munkája miatt. Van az a fajta kedvesség, amit hosszabb távon nem lehet színlelni, szerintem benned is ez van, maradj mindig ilyen, legalábbis érdemes törekedni rá.
2021. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a ridegséget-mosolygós állapotot tudja ötvözni, mértékkel használni, jobban tetszene.
2021. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!