Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak srácok, ha van időtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak srácok, ha van időtök, megválaszoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az iránt érdeklődnék, hogy Nektek férfiaknak mennyire vonzó az ha egy nő mindig kedves, aranyos és mosolygós. Dob ez valamit a szimpátián vagy oly mindegy? A ridegség is épp úgy vonzó, ha jó nő?



2021. aug. 19. 18:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mennyire tetszik manapság ez egy férfinak? Az emberek be vannak savanyodva, kevesen életvidámak.


Ha valaki az és kedves, mosolygós, akkor az már kakukktojás a mai világban?

2021. aug. 19. 18:54
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Pont erre vágynánk a legtöbben, erre mást se tapasztalunk mint a flegma leszarom attitűdöt aztán meg a hisztit h hádemostménemkellek pedig jólnézekki. 🤦🏻‍♂️😂
2021. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról van szó, hogy köztünk több is lesz vagy lehetne és tetszünk is egymásnak, akkor mindenképp vonzó.


Általánosságban viszont nem sűrűn érdekel.

2021. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
pont ez tetszett meg a bnőmben, hogy mosolygós, pozitív, nem panaszkodós.
2021. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ridegség nem vonzó. Igen, sokat dob a szimpátián ha kedves, érdeklődő, aranyos. Ha rideg akkor azt veszem észre, hogy olyan, mintha nem érdekelném. Ha kedves és érdeklődő, az tetszik :)
2021. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni. Köszönöm.
2021. aug. 19. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedvesség abszolút pozitív.


Engem a ridegsègtől ràz a hideg, ha ez nem valami vèdelmi mechanizmus nàla,nem szàmit hogy hogy néz ki, kuka

2021. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha erre játszol akkor bajok lesznek.

Elkezdesz mindenkivel kedvesnek lenni és tegyük fel csinos is vagy. Lehet, hogy arra számítasz, hogy mivel kedves vagy a helyes pasival vagy a kinézettel ő nem fog átverni. Na ebben ne bízz.

Ilyenkor bőven jöhetnek a gondolatok, hogy akkor g.ci leszek mindenkivel ha velem is azok voltak.


Ha minden pasival kedves leszel és aranyos sokan fognak próbálkozni, mert ez tényleg top kategória, úgyhogy erre készülj fel.


Amit szerintem sokat segíthet, ha felkészülsz arra, hogy a kedves/aranyos viselkedés imponáló és bevonzza azt is akit nem akarsz, valamint az ha kedves vagy de nyitott szemmel jársz a jó pasikat illetően is.

2021. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha valaki kedves és aranyos...de mindenkinek lehet szar napja, és semmi baj nincs azzal, ha olyankor nem próbál erõvel csakazértis kedves lenni a csaj...nekem az õszinteség fontosabb.
2021. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert én magam eg, mosolygós, vidám lány vagyok.


Egy férfi ismerős azt mondta, ritka a természetem a mai világban és erre egy férfi felfigyel, mert jól esik manapság a kedvesség, Mi egyre ritkább.

2021. aug. 19. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!