Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok soha sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok soha sehol sem egyetlen olyan középkorú hölgyet sem aki szőrös mindenhol és felvállalja? Van ilyen fórum ahol ezt a kérdést érdemben megválaszolják?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedves vagy..
2016. szept. 27. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha tanácsolhatom akkor ne szőr alapján válassz partnert, ez annyira komolytalan. Ha van olyan nő aki tetszik akkor megkéred, hogy ne borotválja. Nem is értem az ilyen jellegű kérdéseket igazából.
2016. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos mindenki borotválja és azt hiszik komolytalan vagyok pedig már készen vagyok a sok elutasítástól...
2016. szept. 27. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Sírva menekülnék, ha egy férfi számára ez lenne az egyetlen szempont az ismerkedésnél...
2016. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az egyetlen szempont de azért ha ennyire felszínesen olvasol valóban jobb ha sírva menekülsz....
2016. szept. 27. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm.... szőröstalpú lányok :D
2017. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én találtam és nagyon élvezem
2017. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért mert én nagyon szőrös vagyok és ez már túl van a szexi kategórián. 36n
2017. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!