Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogadnál el könnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogadnál el könnyebben, ha az, akivel ismerkedsz, sokkal rosszabbul áll anyagilag mint te, vagy azt, ha sokkal jobban? A legegyszerűbb persze, ha nagyjából egy szinten vagytok anyagilag, de nem minden ismerkedés alakul úgy.

Figyelt kérdés

Férfiak, nők, mind válaszoljatok!


Amúgy ha két anyagilag nem egy szinten lévő ember ismerkedik, akkor rögtön az egyiknek azt kell lenyelnie, hogy a másik "szegény" hozzá képest, a másiknak meg azt kell lenyelnie, hogy akivel ismerkedik, sokkal magasabb anyagi színvonalon él. Tehát mindkét félnek van mibe beletörődni az anyagiak tekintetében. Kérdés, melyik könnyebb? Elfogadni, hogy a férfi/nő, akivel ismerkedsz, nem engedheti meg magának azt, amit te, rosszabb a lakhelye, stb.; vagy elfogadni, hogy akivel ismerkedsz, olyan helyeken járt, amikről te álmodni sem mertél, jobb autója, jobb ruhái, jobb háza, jobb munkája van, stb.


2021. aug. 19. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azt, ha jobban áll anyagilag mint én.


Van házam, modern berendezéssel, normál fizu.

Nem fogok ide beköltöztetni egy lúzert se. Nem fogok senkit se eltartani. Nem segítem ki anyagilag.

Nem fizetem a közös utazásokat

Stb

Stb

Inkább maradnék egyedül.

2021. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, amíg a "jóval rosszabbul" nem azt jelenti, hogy évek óta munkanélküliként héderel otthon, eddig anyját pumpolta, most meg keres egy gazdatestet, akit pumpolhat.
2021. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A szegènnyel még lehet kezdeni vmit. Munkát talál karriert epit felepulhet, egyuttes erovel fel tudtok épiteni egy kapcsolatot csaladi fészket.


A gazdagokkal meg semmit nem lehet kezdeni. Kulon kassza, smucigok, nincs veluk közös jövőépítes mert neki mindene megvan minek közösködjön veled.., en helybol dobtam is ilyet.

2021. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!