Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogadnál el könnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogadnál el könnyebben, ha az, akivel ismerkedsz, sokkal rosszabbul áll anyagilag mint te, vagy azt, ha sokkal jobban? A legegyszerűbb persze, ha nagyjából egy szinten vagytok anyagilag, de nem minden ismerkedés alakul úgy.

Figyelt kérdés

Férfiak, nők, mind válaszoljatok!


Amúgy ha két anyagilag nem egy szinten lévő ember ismerkedik, akkor rögtön az egyiknek azt kell lenyelnie, hogy a másik "szegény" hozzá képest, a másiknak meg azt kell lenyelnie, hogy akivel ismerkedik, sokkal magasabb anyagi színvonalon él. Tehát mindkét félnek van mibe beletörődni az anyagiak tekintetében. Kérdés, melyik könnyebb? Elfogadni, hogy a férfi/nő, akivel ismerkedsz, nem engedheti meg magának azt, amit te, rosszabb a lakhelye, stb.; vagy elfogadni, hogy akivel ismerkedsz, olyan helyeken járt, amikről te álmodni sem mertél, jobb autója, jobb ruhái, jobb háza, jobb munkája van, stb.


2021. aug. 19. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Első válasz. A #2 válaszoló csak egy unatkozó provokátor.

2021. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Szép világ lenne ha az embereknek legalább a fele 4-500-at keresne havonta
2021. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Lachesys ***** válasza:
88%
Hmm, én középosztálybeli nőként, saját (örökölt) lakással és havi nettó 4-500 ezres fizuval (orvos vagyok, rezidens), azt hiszem könnyebben elfogadnam ha rosszabbul állna a pasi. A mostani helyzetem nagyon jó, de lakásom úgy lett, hogy meghaltak a szüleim, nyugdíjas korú apám nevelt és egy elit gimibe járva folyton a gazdag csemeték sielos sztoriját hallgattam meg hogy korfun voltak a nyári szünetben :D igazából nem ezzel volt baj, de nagyon sokan közülük felszínesek voltak nekem, nem voltak meg azok a problémáik,amik nekünk, aztán sokuk életében szinte semmilyen igazán rossz dolog nem történt, teljes, szerető családi buborékban éltek. Nem igazán volt közös nevezonk. Így húszas évek vége felé persze már ezek a különbségek nem olyan szembetűnőek.
2021. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

#6


"Az meg is érdemli aki pénztáros, meg eladó, vagy gyárban melós.


Ilyenekkel van tele az ország, persze hogy alig kellenek a társkeresőn valakinek."


---> ez viszont gusztustalan. Nem tudhatod miért dolgozik ott.

ÉS van egy másik oldala is a dolognak!

Ha ezek nem lennének akkor reggel mikor bemész a boltba, nem fogsz tudni bemenni mert zárva lesz, nem fogsz tudni venni egy szelet kenyeret sem. És a diplomáddal kell kitörölnöd a seggedet mert WC_papírod sem lesz.


Nem kell azonnal mindenkit elítélni amíg nem ismerjük.

2021. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
12 Senki sem mondta, hogy a fele ennyit keres. Budapesten nem nehéz, főleg ha valaki piacképes végzettséggel, az épp jól menő ágazatok egyikében dolgozik. Nekem is megvan a 480 nettó + bónusz, 3-4 éve dolgozom mérnökinformatikus végzettséggel mára tesztmérnökként és ez az összeg még kevésnek számít a szakmámban. Szándékosan azért írtam konkrétumokat, hogy tudják páran, hogy kell elképzelni ezt. Azért annyira nem nehéz. Sokaknak igen, de nem a szerencse kategória, messze nem.
2021. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

Nekem az lenne a jó ha anyagilag sokkal jobban állna. Jöhetne már egy dögös jó csaj, aki kivakarna a meleg kakiból. Nekem nehéz sors adatott az incel szüleim által. Falusi vagyok, civilizált nagyobb város 60 km-re tőlünk, az egész családnak 0 szociális hálója van. Nagyobb értékű dolgot sosem kaptam tőlük, nem hogy házat. 1000 ft-nál akkor láttam többet amikor megjött az első fizum. Jelenleg is fingos kis nettó 250-et kapok gyári betanított csicskaként, négy műszakban, napi 2 órás ingázással.

Külföldön még sosem voltam, autóm sincs. Motivációm se, azt se tudom minek élek, meg mi a túróért irkálok ide egyáltalán.

31/f

2021. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

netto 350-bol elek kb sajat lakasban, csak azert emlitem, mert igy alberletre nem kell koltenem. es igy ebbol az osszegbol nagyjabol kenyelmesen elvagyok, valamennyit sporolni is tudok mindig, de nem eleget es nem elek azon a szinvonalon, ahogy szeretnek.


szerintem ennel lenyegesen kevesebbol nem nagyon lehet normalisan megelni 2021-ben. illetve max ugy, hogy mindenen sporolsz, alig mesz nyaralni meg egyeb programokra..

tehat aki nalam kevesebbet keres, azzal nem tudnank kenyelmesen egyutt tervezni, szervezni, csinalni dolgolat, mert az konkretan nagyon keves penz, plane ha meg alberletre is kolteni kell belole.


tehat jobban viselnem, ha a parom tobbet keresne nalam, akkor legalabb a szokasos ‘szarafizumsemmiresemeleg’ hisztit se kene hallgatni es nyilvan az anyagi biztonsag egyfajta mentalis stabilitast is adHAT. ugy ertem, jobb lelkileg, mintha honaprol-honapra elne.


volt mar tobb olyan pasim, aki nalam. rosszabbul keresett, baromi unalmas a folytonos sirankozast hallgatni, h erre meg arra nincs penz, ne rendejunk kajat / ne uljunk be ide / ne menjunk oda stb, mert draga. unom mar ezt. inkabb keressen jobban, persze ne folenyeskedjen vele.


de nyilvan mas valaszt ad erre a kerdesre egy netto 800at kereso valaki meg egy minimalberbol elo. meg egy olyan, akit neztek mar le fizetese miatt, meg egy aranyaso pl.

2021. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, abszolút nem érdekel. F
2021. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

295 nettót keresek havonta.

Csak azért élek meg jól mert szüleimtől örököltem, így lett saját lakás. És ahogy 1-ik válaszoló is írja így albérlet nélkül jól meg lehet élni.


Ha 2-en lennénk és mondjuk 2-en keresnénk 600-at akkor még szépen félre is tudnánk tenni.


szerintem ha nincs hitel/kölcsön, albérlet és 2-en megkeresik a 600-at akkor nem lesznek anyagi gondjaik és abból szépen meg lehet élni.

2021. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%
#1 voltam, annyit fűznèk mèg hozzà a minuszolóknak hogy ez a vèlemènyem, bekaphatjàtok😁
2021. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!