Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogadnál el könnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogadnál el könnyebben, ha az, akivel ismerkedsz, sokkal rosszabbul áll anyagilag mint te, vagy azt, ha sokkal jobban? A legegyszerűbb persze, ha nagyjából egy szinten vagytok anyagilag, de nem minden ismerkedés alakul úgy.

Figyelt kérdés

Férfiak, nők, mind válaszoljatok!


Amúgy ha két anyagilag nem egy szinten lévő ember ismerkedik, akkor rögtön az egyiknek azt kell lenyelnie, hogy a másik "szegény" hozzá képest, a másiknak meg azt kell lenyelnie, hogy akivel ismerkedik, sokkal magasabb anyagi színvonalon él. Tehát mindkét félnek van mibe beletörődni az anyagiak tekintetében. Kérdés, melyik könnyebb? Elfogadni, hogy a férfi/nő, akivel ismerkedsz, nem engedheti meg magának azt, amit te, rosszabb a lakhelye, stb.; vagy elfogadni, hogy akivel ismerkedsz, olyan helyeken járt, amikről te álmodni sem mertél, jobb autója, jobb ruhái, jobb háza, jobb munkája van, stb.


2021. aug. 19. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha rosszabbul àllna mint èn



ITs

Ff

2021. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%

Szia kérdező!Nem is tudom mit gondolsz, mikor ismizel.Egy rendes átlag nő is elvár manapság 4-500 e ft, havi fizut, és az még nem is aranyásó.

Legyen saját lakásod, meg autód, ez a minimum.

Ez sok nőnek is megvan, ezalatt én se állnék veled szóba.

Ez még a minimum szint, hogy meggondoljam megéri veled tovább dumcsizni társkerin vagy nem,

Utazások, wellnesz, egyéb hétvégi programok még nincsenek is itt.

2021. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
#1 És voltam: lemaradt , hogy jobban fogadnàm
2021. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
#2 Nem unod még? Ctrl+c Ctrl+v beírod ezt a dumát mindenhova. Egy nőgyűlölő srác vagy.
2021. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

"Legyen saját lakásod, meg autód, ez a minimum.


Ez sok nőnek is megvan, ezalatt én se állnék veled szóba."


Aha mesélj még emese ! Azok akik jó családból származnak , vagy örököltek azoknak lehet van saját lakásuk meg házuk már 20 évesen, de egy dolgozó ember örül ha 35-40 éves korára össze tud kaparni valamit ..

2021. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

5-ös!

Az meg is érdemli aki pénztáros, meg eladó, vagy gyárban melós.

Ilyenekkel van tele az ország, persze hogy alig kellenek a társkeresőn valakinek.

28L

2021. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha jobban állna. Nem hiányzik a komplexusos vonyítás, akkor inkább keressen többet, én úgysem csinálok ebből versenyt a magam oldaláról. Minden ilyen dolgot (kocsit, diplomát, jó fizetést) csak azért szeretnék, hogy a férfinak legyen, mert akinek eddig nem volt, nekem hisztizett miatta. Szóval inkább legyen neki, az a biztos, legalább elkussol.


25N

2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, hogy mik a tervei a jövővel kapcsolatban.


Keressen most 150.000 Ft-ot havonta, de ő szeretne többet keresni szeretne változtatni, és ha nincs megfelelő végzettsége akkor elvégez egy tanfolyamot vagy továbbra is keresi az új munkalehetőséget , ergo nem elégszik meg a halvány keresetével.


De ha ő csak a csodát várja és neki k**úrvára elég az a 150.000 Ft mert mondjuk szülővel lakik, és várja a csodát, hogy egyszer úgy jön majd egy pasi aki a karjaiba veszi őt, és megad mindent....na azaz ember nem kellene.


pl. évekkel ezelőtt egyik barátnőm egy pékségben dolgozott 2 műszakban, 155.000 Ft-ért. De ő halálosan unta és szeretett volna változtatni, pénze nem sok volt így a fele tanfolyamba beszálltam és nagyon jó fodrász lett, a 3x-osát keresi most annak. (azóta már az exem de lényegtelen)


Szóval kérdés, hogy mit akar az illető, akár NŐ akár FÉRFI az illető.

Neki az amit keres a baromira elég jól érzi magát úgy de csak panaszkodik h minden rossz....ha lusta pedig kereshetne többet akkor meg is érdemli.

2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként itt is leírom, bármelyik műszaki, informatikus, gazdasági és hasonló diplomával fel lehet havi nettó 50ra ideheza is tornázni a fizetést munkába állás után 3-5 évvel. Azért nem kell kételkedni abban, ha egy nő keres ennyit. Mikor érettségiztem, lehet, hogy én is ilyen hülyeségeket gondoltam, de egyébként ja, sokan keresünk viszonylag jól.
2021. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
*500
2021. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!