Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a pont kinél mikor jön elő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pont kinél mikor jön elő?

Figyelt kérdés

Amikor még fiatal vagy, nem akarsz az első adandó emberrel összejönni (persze van ilyen) vársz a jobbra, esetleg ha többen udvarolnak neked az tetszik, meg egy darabig egyedül is jó lenni. Kíváncsi vagy, hiszen annyi ember van, miért ez az első ember lenne az aki valamilyen érzelmet mutat feléd az igazi? Vagy csak beletörődsz, hogy nem is rossz. De csak ő volt és benned van, hogy lehetne jobb is? vagy nem?


Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy lehetett volna több kapcsolatom is, de nem lettem volna boldog, mert nem jött be annyira az illető. Mármint mindenkiben van valami szép, szerethető, de olyan akivel huzamosabb ideig, komoly kapcsolatba lépnék még nem volt. Nyilván mint mindenkinek vannak elvárásai, szép, igényes, legyen személyisége de semmi ilyen mesebeli dolog, hogy szőke kék szemű, az ilyen dolgok egyáltalán nem fontosak, inkább másféleképpen vagyok válogatós. Mint ember.

De azt érzem ez a mérce egyre lejjebb megy és félek el fogok jutni oda, hogy nem kellek senkinek és akkor már rábólintok bárkire, csak, hogy ne egyedül éljem le az életemet. Ez normális? Mit lehet tenni? Annyi csalódás ért, hogy valamin változtatni kell, de most én vagyok aki vagyok, nyilván idővel a személyiségem, valamennyire a külsőm változik de akkor is, egyszerűen ez a gondolat nem hagy nyugodni...



2021. aug. 1. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
De én azt nem értem miért könyvelnek el egy szar semmirekellőnek ha egyedül vagyok? Volt már kapcsolatom, de köszönöm, elég is volt belőle, most így sokkal jobb egyedül. 33/F
2021. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező. Tégy saját belátásod szerint. Te tudod, hogy jelen pillanatban mire van TÉNYLEGESEN szükséged.


Nem kell nyilván minden potenciális kapcsolatba fejeseket ugrálni. Mert nem. De! Szerintem a leginkább célravezető, ha nem zárkózol el senki/semmi elől. Állj úgy hozzá, hogy lesz ami lesz. Vesztenivalód van? Nincsen. HA(!!!) neked (IS) jó, miért ne élveznéd valaki társaságát?


Ha úgy gondolod, jobb neked egyedül, az sem baj. Ha inkább a minőségre mégy, akkor várj - de ez azzal is járhat, hogy hirtelenjében beleugrasz egy f*s kapcsolatba. Plusz. Ha minden lehetőségtől elzárkózol, meg nagyítóval keresed a hibát, honnan tudod hogy kit is keresel ténylegesen?

2021. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Mint mondta egy darabig valóban jó egyedül lenni, ez most változó kinek mekkora időszak, de gondolom azért te is szívesen lennél majd valakivel aki megért és támogat. Én még nem hallottam olyat, hogy valaki élete végén annak örült, hogy egyedül volt a végig és milyen jó is. Időszakok, szünetek mindenkinek kellenek.


Második: Nagyon hasznos dolgokat mondtál, köszönöm! Egyet is értek ezzel és szerintem jól látod a dolgokat. Nyilván van az az ember akivel eltudnám képzelni és boldog lennék, kölcsönös is, de ezt elég nehéz megtalálni, nekem még nem sikerült. Sok lánnyal ismerkedtem és az egyik fél által mindig megszakadt a dolog. Én nyitott vagyok, csak, hogy őszinte legyek kicsit belefáradtam, félek már ismerkedni mert úgy is tudom, hogy ugyan az lesz mint eddig, ugyan azokat a köröket futom újra és újra. De én nem utasítok el semmilyen lehetőséget, mert lehet pont ő lesz az a személy, viszont ha egyszerűen nem jön be, vagy én neki, akkor ugyan ez a felállás. Nem is nagyítóval keresem a hibákat, szimplán vannak olyan dolgok amiből nem szeretnék lejjebb adni, de idővel lehet meg kell tennem, és félek boldogtalan leszek.

Amit meg említettél, hogy élvezzük egymás társaságát, kölcsönösen, olyan sok van, sok lány barátom van, viszont ezek barátok, általában a kapcsolat nem jött össze, viszont valóban jól kijövünk. De sokszor ők is csak arra emlékeztetnek, hogy én csak barátnak vagyok jó, komolyabban senki sem gondolja velem...

2021. aug. 1. 14:20
 4/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Kérdező: Akkor ami olyan, azt vedd tárgytalannak! :))) És ami még most felmerült bennem: Kezdd el leépíteni ezeket a "barátokat"! Komolyan. Szükséged van arra, hogy örökkétig csak barát légy? Az elmondásaid alapján a meglátásom az, hogy nem. Nálam az a hóttegyszerű szabály létezik, hogy vagy testestül-lelkestül kellek (minden agyérgörcsömmel együtt), vagy sehogy ne kelljek. :))) Az egyik kérdés alatt érkezett egy brilliáns válasz a barátzónára, mint olyanra: "Barát az, aki jön segíteni betonozni/térkövezni." Ne félj, a legtöbb "barátod" sírva menekülne hazáig, ha a lelkizés helyett beüzemelt betonkeverővel várnád. :D Annyit akartam csak mondani, hogy nem KÖTELEZŐ benne maradni egy olyan tetszőleges kapcsolatban, ami nem ad hozzád. Vívják meg a kis harcukat, te is megvívod a tiedet. :))) De ahhoz ők nem kellenek. (Nem mellesleg kíváncsi lennék, hirtelen hányan kezdenének el vergődni, mint hal a szatyorban ha bejelentenéd hogy ennyi volt). Kicsit tényleg az az érzésem, hogy a legtöbben kihasználták azt, hogy normálisan álltál hozzájuk. :((( Ez a véleményem látatlanban, a tévedés jogát fenntartom.
2021. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rajtuk azért már bőven túltettem magam, erre emlékeztetnek, de már nem jönnék velük se össze, szóval semmilyen depresszív hatásuk nincs rám. Az idézetedhez meg annyi, hogy mindenki másban jó, lányoktól nem várhatod el, hogy betont keverjenek, ellenben egy házfelújításkor a berendezést vagy bármit szívesen vállalnának, mert a barátok segítenek, amiben tudnak. Jól megválogatom a barátaimat is, nem csak a leendőbelimet, szóval aki olyan, azzal nem is lettem volna barát, semmilyen ilyen nem áll fent ami neked "lejött". Ugyan olyan szinten vannak mint a fiú barátaim, olyan bizalommal fordulok hozzájuk is. Ugyan úgy összejárunk, bulizunk.
2021. aug. 1. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!