Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennél? Várnál?! (rövid a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennél? Várnál?! (rövid a kérdés)

Figyelt kérdés

Egy közös kiruccanás alkalmával megismerkedtem egy fiúval. Két évvel később ugyanabban a táborban ott volt megint. Egy hetet töltöttünk együtt. És egészen bensőséges viszony alakult ki köztünk. Mindig ketten lógtunk. Viccelődtünk. Este ügyet sem vetve a barátnőimre hajnalig velem gitározott, nevetett, a mi szobánkban. Közös élményein lettek. Nagyon belé szerettem. És ahogy láttam, Ő is belém. Eltelt egy rövid idő. Kerestük egymást stb. Találkoztunk is. De megtetszett neki egy másik lány. Én persze támogattam, mit tehettem volna Mit sem tudott az érzelmeimről. A lányból elég hamar kiábrándult. Ugyanúgy beszélünk, mint eddig. Felhív, hogy hogy vagyok stb. És talikat is megbeszéltünk. Szerintetek megpróbáljam? Lehet nála esélyem? Mert lehet hogy furán nézne, ha elmondanám, hogy szeretem. Mégis félek, hogy gyors leszek. És túl hamar cselekszem :S

17 L


2010. aug. 28. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az érzéseid nem éri meg titkolni.. lehet elveszíted a barátságát.. de ha nem próbálod meg,semmi sem lesz belőle :( lehet ő is ugyanazt érzi,mint te,azért ábrándult ki olyan hamar abból a lányból,csak ő sem akarja kockáztatni a barátságot.szerintem mond el neki.. ki tudja:) még lehet,hogy nagyon jól sülnek el a dolgok:) de ha először vissza is utasít.. ne add fel. látszólag fogadd el.. de ne add fel. lehet csak időre lenne szüksége.. vagy bármi. Sok sikert! :)
2010. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
figyelj, csajszi, olyan rövid az élet :S kitudja, mikor történik baleset.:( kezdeményezz. ne mondd, hogy beleszerettél, elég csak annyit mondani neki, hogy "hát megtetszettél, na.:)" viccesen is lehet. ne szalaszd el a lehetőséget... főleg, ha ilyen jól megvagytok :) akik így elvannak egymással, azok egyik a másikának lett teremtve, vagy lehet legjobb barátnak, de akkor nem lenne vonzalom köztetek, tehát az előbbi. az butaság volt, hogy támogattad a lányt, ezzel azt hihette, hogy bárkivel összejöhet, te segítesz neki, ez túl baráti. kicsit legyél mostmár nőbb a közelében, mutasd meg neki. sőt, picit be is avathatod az érzelmeidbe :) de ne nagyon, könnyen elijeszthetőek..
2010. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adj neki egy kis időt,hogy elfeledje a másik lányt.

Persze ez alatt nem kell teljesen "elhidegülnöd" tőle,apró jeleket adhatsz neki.Pl.:mosolyogj rá,nézz a szemébe,esetleg érintsd meg a kezét.

15/L

2010. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! Talán félnék bevallani Neki. Mert Ő a mindenem. Jelenleg így érzek. És ha nemet mond, akkor nagyon, de nagyon nehezen tudnám kiheverni. Egyszóval.. szeretem. De igazatok lehet, megpróbálom elmondani. Van ötletetek hogyan? Személyesen? Levél? Sms? Telefon?
2010. aug. 28. 16:01
 5/6 Angyalihang válasza:
Szerintem,egy két talit meg ér a dolog.Ha még mindig szereted, de úgy mint most vagy jobban...akkor mondd el.személyesen, vagy telón,ha felhív.
2010. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Angyalihang!


Ér a dolog. De ha addig talál mást? Vagy esetleg ha egy minyurit is érez irántam valami az elveszik? Akkor meg bánom örökre.

2010. aug. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!