Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűnt követtem el, hogy elmentem kávézni vele?

Figyelt kérdés

Elmentem kávézni az egyik kollégámmal, és pont akkor jött be hozzám a barátom, és látta, hogy vele kávézok meg beszélgetek. Én nem gondoltam, hogy ez probléma lenne, mert vannak munkatársaim akikkel jóban vagyunk már évek óta, de semmi több és kávézunk, beszélgetünk a munkahelyen, már már haveri a viszony. A barátom eléggé féltékeny és forrófejű típus, lehet ez annak is köszönhető, hogy muszlim származású, de mikor meglátott vele kávézni teljesen kiakadt. Üvöltött, hogy mit képzelek, hogy mással kávézgatok, nem tisztelem őt, bezzeg ő egy lány ismerősét se viszi el kávézni, aztán elment és le is tiltott messengeren, csak másnap oldott föl, akkor viszont bocsánatot kért, viszont nem szeretné ha máskor vele kávéznék...

Nem értem mi rosszat tettem, ti nem szoktatok kávézni másokkal, ha van párotok? Vagy ő túlozta el a dolgot? Én szeretném ezentúl is tartani a jó viszonyt az ismerőseimmel, jogosan várná el, hogy mással ne beszéljek/ne kávézzak?

L/25


2021. júl. 20. 15:25
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon igyekszik, látom rajta, hogy tényleg megbánta. Sokkal engedékenyebb, mint előtte volt, bár én már nem is merek kávézni senkivel.
2021. júl. 21. 15:17
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
#31 Szóval inkább vele maradsz és lemondasz a barátaidról, a szabadságodról, önmagadról. Gratulálok...
2021. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod, hogy sarokban tart és az első csatát toronymagasan megnyerte?

1. El vagy olvadva micsoda remek, engedékeny ember.

2. Nem mersz kávét meginni munkaidőben kollégával.


Én ezt nem előrelépésnek, hanem hátarépésnek értékelném. Máris siekresen abszolválta, hogy félj olyan ártatlan tevékenységet végezni, ami a mi kultúránkban mindennapos, semleges dolog.

2021. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Èn azt bàntam meg , hogy ide beírtam.


Bàr csak nèmet pálid lenne, vagy skandinàv

2021. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%
31: Ha javulást látsz, az jó, de önmagában kevés. Legyen tartós is! Plusz. Ne "engedékenység", hanem józan belátás vezérelje! A magam részéről csak akkor tudnék neki hinni...
2021. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

És a főnököd nem rakta még ki, mikor rendszeresen bejárkál a melóhelyedre, mikor neki semmi keresnivalója ott?


Ha már te olyan agyhalott vagy, hogy nem vagy erre képes... Remélem, már nem vagytok együtt, vagy akkor hajrá, majd megver, megerőszakol és bezár, vagy hazavisz a hazájába és ott tart. De ha neked ez kell...

2021. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
De, látom, tényleg olyan naiv hp vagy. Ez van, akkor legyél vele boldog, de ide ne gyere többet panaszkodni. Akkor sem, amikor belecsapja a fejedet a falba féltékenységből.
2021. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
#37 a pasi a netezéstől is el fogja tiltani rövid úton, legalábbis elég sok ilyen rémtörténetet olvastam nőktől, akik viszonyba keveredtek iszlám migrikkel. Némelyik szabályosan házi őrizetben volt tartva és nem mehetett sehová.
2021. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Sajnos akiknek kell az egzotikum, semmilyen tanácsra, tapasztalatra nem hallgatnak, vakok, süketek - aztán sokszor már késő...!
2021. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!