Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűnt követtem el, hogy elmentem kávézni vele?

Figyelt kérdés

Elmentem kávézni az egyik kollégámmal, és pont akkor jött be hozzám a barátom, és látta, hogy vele kávézok meg beszélgetek. Én nem gondoltam, hogy ez probléma lenne, mert vannak munkatársaim akikkel jóban vagyunk már évek óta, de semmi több és kávézunk, beszélgetünk a munkahelyen, már már haveri a viszony. A barátom eléggé féltékeny és forrófejű típus, lehet ez annak is köszönhető, hogy muszlim származású, de mikor meglátott vele kávézni teljesen kiakadt. Üvöltött, hogy mit képzelek, hogy mással kávézgatok, nem tisztelem őt, bezzeg ő egy lány ismerősét se viszi el kávézni, aztán elment és le is tiltott messengeren, csak másnap oldott föl, akkor viszont bocsánatot kért, viszont nem szeretné ha máskor vele kávéznék...

Nem értem mi rosszat tettem, ti nem szoktatok kávézni másokkal, ha van párotok? Vagy ő túlozta el a dolgot? Én szeretném ezentúl is tartani a jó viszonyt az ismerőseimmel, jogosan várná el, hogy mással ne beszéljek/ne kávézzak?

L/25


2021. júl. 20. 15:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a munkahelyen kávéztatok? Ez teljesen normális, mindennapi dolog.

EMiatt ordibál és megkér, hogy munkahelyen ne kávézz mással? Ez csak rosszabb lesz.

Minél előbb szkaítasz, annál jobb lesz neked.

2021. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

"Olyan úriember volt mindig, ezzel vett le a lábamról..."


A francokat volt úriember. Ellenőrizni ment be.

2021. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlen mondják hogy az arabok rosszabbak mint a hazai romaiak spártai testvéreikkel.. :_D
2021. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#12 ez nekem is eszembe jutott már..


És aki azt írta, egyáltalán nem vagyonos, nem azért jöttem össze vele..

2021. júl. 20. 16:11
 15/39 anonim ***** válasza:
29%
kérdező, tanúlság? sosem szégyelj rá kérdezni az adott férfi szokásair, mert így nem kerülsz ilyen helyzetbe. Viszont sok magyar ember egy ilyen kávézásért otthon az nőnek ki oszt 2 pofont.
2021. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem fogadod meg, de menekülj amíg nem késő. Nem fogod átnevelni, soha nem fogja megérteni hogy itt más világ van, a nők is másképp viselkednek. Ő nem így szocializálódott.
2021. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Kaptàl egy kis ízelítőt

Az ő kilturàjàban nem elfogadott , hogy a nők màs fèrfiakkal kàvèznak, fèrfiakkal egyàltalàn szóbaelegyednek.


Ha nem most, de az első pofon utàn ( ha addig kihúzod ) menekülj


Kedves #15 ha mèg a legrosszabb forgatókönyvet is nèzed, magyar ember nem fogja majd kivinni a gyereked külföldre, hogy majd pereskedhess utàna, ès ez magyar fèrfi külföldi nő kapcsolatàra is vonatkozik

2021. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
A következő az lesz, hogy ne dolgozz.
2021. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben nagyon gyorsan szakíts vele, amíg nem késő, kérdező. A legkomolyabban mondom. Veszélyben vagy. N/50
2021. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés maximum 15 éveseknél normális, felnőtteknél végtelenül gyerekes.
2021. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!