Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűnt követtem el, hogy elmentem kávézni vele?

Figyelt kérdés

Elmentem kávézni az egyik kollégámmal, és pont akkor jött be hozzám a barátom, és látta, hogy vele kávézok meg beszélgetek. Én nem gondoltam, hogy ez probléma lenne, mert vannak munkatársaim akikkel jóban vagyunk már évek óta, de semmi több és kávézunk, beszélgetünk a munkahelyen, már már haveri a viszony. A barátom eléggé féltékeny és forrófejű típus, lehet ez annak is köszönhető, hogy muszlim származású, de mikor meglátott vele kávézni teljesen kiakadt. Üvöltött, hogy mit képzelek, hogy mással kávézgatok, nem tisztelem őt, bezzeg ő egy lány ismerősét se viszi el kávézni, aztán elment és le is tiltott messengeren, csak másnap oldott föl, akkor viszont bocsánatot kért, viszont nem szeretné ha máskor vele kávéznék...

Nem értem mi rosszat tettem, ti nem szoktatok kávézni másokkal, ha van párotok? Vagy ő túlozta el a dolgot? Én szeretném ezentúl is tartani a jó viszonyt az ismerőseimmel, jogosan várná el, hogy mással ne beszéljek/ne kávézzak?

L/25


2021. júl. 20. 15:25
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Sok "rémtörténetet" hallottam muszlim férfiakról, de azt hittem az csak a filmekben van így, biztos van kivétel.... Ő olyan másnak tűnt, soha nem néztem volna ki belőle, hogy ilyen is tud lenni. Elbizonytalanodtam, hogy akarom-e vele folytatni.
2021. júl. 20. 15:27
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis, es az sem hogy bejarkal bejelentes nelkul a munkahelyedre.
2021. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én eddig örültem, hogyha jött, mert mindig meglepett valamivel, és most nem kell nagy dologra gondolni, de volt hogy a nagy melegben egy jó hideg shaket hozott. De volt, hogy csak úgy bejött köszönni. Én kedves dolognak tartottam és örültem ha láttam. Olyan úriember volt mindig, ezzel vett le a lábamról...
2021. júl. 20. 15:31
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék, ha bárki bejárkálna a munkahelyemre.
2021. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

A muszlim nem származás, hanem egy vallás. És szerintem rohadt széles ívben kerüld el őket, mert a legtöbbjüket nem lehet integrálni az európai társadalomba. Olaszországban muszlim migránsok pl megettek egy nőt, ez az olasz hírekben szerepelt, de más durva dolgok is voltak. A nőkre ők nem emberként tekintenek, hanem vagyon tárgyként, mint pl az autójuk vagy az ingatlanjaik.


De a viselkedése nem csak vallás függő, hanem a származása is jelentős, pl a törökök kevésbé gázosak, mint mondjuk az afrikai muszlimok

2021. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
En elmegyek a paromert a munkahelyere viszek neki rozsat, de akkor sem megyek be. De mindegy ez szubjektiv. De feleslegesen irod milyen volt, ez is o volt, nyilvan csalodtal, hat aludjal ra par napot azt dontsd el, hogy megkovkaztatod hogy korlatoz es beeget maskor is, de neha jofej, vagy inkabb valtasz.
2021. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ő egyiptomi, de már idejárt egyetemre Svájcba, és 2 éve jött Magyarországra.
2021. júl. 20. 15:38
 8/39 anonim ***** válasza:
98%
7. Hiába ide - meg odajárt, a vér nem válik vízzé, az 5-ös jól írja, "örülhetsz", ha ennyivel megúszod.
2021. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%

kellet neked a vagyonos pasi...

Amúgy bárki lehet féltékeny.. nagyon sokan nem tolerálják ha barátnöjük más férfival kávézik kettesben, mivel lehet a nő nem akar semmit de az a férfi barátnak ott van a fejében..

2021. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

Amugy pont ezzel a kinyalt eltulzott uriember stilussal szoktak elkabitani a noket az ezen tipusu ferfiak, ezt is mindenhol hallani, hogyhogy te nem hallottal meg rola?

Tenyeren hordoz, ameddig o ugy latja, minden rendben, aztan a komolyabb kapcsolatoknal mar megmutatkoznak ezek a jelek. Szuleimnek ketto ismerosuk is van, akik igy jartak, ott mind a ketten arab ferfival szivtak meg. Az egyikuk szoktetessel menekult haza Magyarorszagra, nagyon kemeny sztori.

2021. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!