Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Veled volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz? Veled volt már ilyen, irántad éreztek így?

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek ezért az elég hosszú, intim megnyilatkozásomért. Tudom, hogy mindezt személyesen kellene megbeszélni egy hozzám közel állóval, de ők egyrészt elfogultak velem szemben, másrészt szégyellem, hogy ilyen naiv liba vagyok.

Légy szíves ne írj negatív megjegyzéseket, tudom, hogy ostoba vagyok, és enélkül is elég nyomorultul érzem magam.

Aki hajlandó elolvasni és válaszolni, annak nagyon köszönöm.


Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek...


A sztori az, hogy nem régiben 1 hetet töltöttem a tengerparton, ahol egész nap főtt kukoricát árulnak a helybéli férfiak. Négyen voltak, és a mosolyaikból, tekintetükből konstatáltam, hogy tetszem nekik. Aztán 1 idő után volt 1, aki igazán "mutatta magát": amikor meglátott engem, mindig hangosabban mondta helyi nyelven, hogy "kukoricát tessék", illetve megnyomta a szóban az r-t, ami elég vicces volt, fonetikusan ilyen: Cárrrrrrrrrrrrrrrrrrrimice" :D


Aztán sokszor szinte mellettem tette le az edényt, és olyanokat mondott vagy 5 perceken át, hogy: "bambinaaaaa carinaaaa, senoritaaaaaa", ismételgetve, fogkozva, hasonló hanglejtéssel, mintha elélvezne :D

Aztán volt hogy látta hogy elmentem mellette, utánam szólt, hogy "senorita!", én visszafordultam, ő meg csókot dobott, és én is neki:) ..amin kicsit meglepődött, de örült, és mondta hogy "chica chica chica" (spanyol szó,csajt jelent).

Meg mondta egyszer,mikor elment mellettem, hogy "Amore mio..grande" (nagy szerelmem olaszul)


Aztán elintézte hogy a napernyő bérlésért ne kelljen fizetnem, és ingyen kaptam tőle kukoricát. A nyaralásom utolsó napján beszélgettünk először, de csak pár mondatot. Megnevettettem. Sokszor megérintette közben a karomat. Kaptam kukoricát, visszamentem a napernyőmhöz hogy megegyem, ők mentek tovább árusítani, és mikor előttem haladtak el, megint csókot dobott, és mindig édesen nézett rám...


De másnap haza kellett utaznom,nem tudtam tőle elbúcsúzni sem, mert aznap leszakadt az ég és egész nap esett, és így nem voltak a parton.

Az elérhetőségemet is csak az ottani bárban dolgozó lánnyal tudtam elküldeni neki, aki valójában nem is ismeri őt, csak szokta látni őket...

Fogalmam sincs, hogy megkapta-e, eddig nem keresett fel, és attól tartok, nem is fog, mert talán a báros lány elfelejti odaadni...lehet, hogy rosszul értettem a nevét a fiúnak,és ezért nem jut el hozzá az üzenet, vagy nem tudom....


Ez a pasi, (aki egyébként nagyon ápolt és jóképű) valóban akart-e tőlem valamit, vagy csak szórakozott?


Vajon van-e barátnője, ha ilyeneket mond?


Más lányokkal is sokszor csinálhat ilyet?


A pasik szoktak így viselkedni lányokkal, ha belé szerettek, vagy ilyenkor csak azt akarják???


Lehet, hogy tényleg belém szeretett, vagy csak én szeretném ezt hinni,mert én beléje minden jel szerint igen?


Lehet az ember olyasvalakibe szerelmes,akit csak 1 hete ismer és alig beszélt vele?


Talán a horoszkópomból adódik, hogy romantikus apróságoktól fülig beleszeretek valakibe(vízöntő vagyok)?


Megjegyzem eddig soha senki nem váltott ki belőlem hasonló érzelmeket, szenvedélyt... Egész utolsó éjszakámon bőgtem, induláskor,utazáskor,hazaérkezéskor,és még egy hétig minden nap,keservesen.

Ugyanis mióta hazajöttem szinte csak rá tudok gondolni, és hogy legszívesebben most azonnal visszamennék, csak hogy elmondjam mit érzek, mert akkor megkönnyebbülnék, bár utána ugyanúgy haza kéne jönnöm, mert én itt élek,és nyilván ő sem költözne csak miattam Magyarországra.

Eszembe jutott, hogy jövőre visszamennék oda nyaralni, hátha újra láthatom majd...


Sejtem,hogy az lenne a legokosabb,hogy elfelejtsem minél hamarabb, és továbblépjek,valami elérhető pasit kéne keresni..

Azóta, hogy ez történt, 1 hónap telt el. Azzal álttam magam, hogy ez csak fellángolás volt a részemről, majd jönnek mások...


Azóta sok pasival ismerkedtem meg, tetszettek, randi is volt. De ugyanúgy hiányzik most is az árusfiú,mint mikor hazajöttem, rengeteget gondolok rá.

Azelőtt soha nem éreztem ilyesmit senki iránt.


2010. aug. 27. 16:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De én ingyen kaptam a kukoricát:D
2010. aug. 27. 18:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg akart volna valamit tőled akkor nem csak 1-2 mondatot mondott volna. :(

Nekem is volt hasonló 'élményem..' mondjuk én össze is jöttem azzal a sráccal, de hidd el, hogy a nyári kalandok nm tartanak soká. =/

Vagy legalábbis elég ritka..

Ne szomorkodj, keress inkább közelebbi fiút, aki téged is viszont szeret. ;) :)

16/L

2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szia:)


Lehet h mindenkivel ezt csinálja tényleg,ha egy kicsit csinosabb az illető, lehet barátnője is van. Ki tudja? A férfiak hazugok, gondolom már te is tapasztaltad.Azonban mondok neked egy pozitív példát.Én nem külföldön voltam hanem egy önkéntes táborban , ahol melóztam.(gyerekkel) Volt egy munkatársam aki folyton nézett és beszólogatott.(tudod ez az elveszett a macim aludhatok veled típusú dolgokat (én 18 Ő 20 volt).A tábor utolsó napjaiban engedtem neki és elkezdtünk dumálni, és megtaláltam benne szó szerint a lelki társam.Hihetetlen de pár nap alatt olyan szerelmes voltam, mint még soha, és mintha egész életemben ismertem volna.:) Azonban a távolság miatt nem működött a kapcsolat, főleg h állami gondozott volt el sem engedték hozzám előzetes papírmunka nélkül.de mai napig naponta beszélünk telefonon(23 vagyok már). Lehet nem lett szerelmes, de te igen.Merj kockáztatni én azt mondom.Minden lehetséges:)

2010. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kóstolónak kaptál ingyen egy kukoricát, na és? Gondolta legközelebb csak veszel egyet h újra lásd őt.. :) agyafúrtak az ilyen árusok, ne legyél már ilyen kis naív..
2010. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, de én ilyen naív természetű vagyok, ez van! főleg az ember, ha szerelmes, elveszti józan ítélőképességét...hát velem ez történt!:(((
2010. okt. 21. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!